A ki me votu?

Gjithqka rreth politikes..

Moderators: Beka Floyd, SadButTrue, bg82

A ki me votu?

Po
29
56%
Jo
20
38%
Nuk e di tash
3
6%
 
Total votes: 52

User avatar
John Lennon
Posts: 4138
Joined: Fri Jan 09, 2009 8:39 am
Location: tu shpija...

Re: A ki me votu?

Post by John Lennon »

hp11 wrote:
David Gilmour wrote:Flamur po thu mos me votu a?
Flamuri per veti ka me shku n'vendvotim edhe ka me shkrujt UÇK ose VV ede ka me dal...ti qka t'ki qef bon perveti ajo osht e drejta jote...ma heret ose ja sheh hajrin ose sherrin...
edhe kjo o vot...
User avatar
hp11
Posts: 7415
Joined: Tue Apr 08, 2008 7:09 pm
Location: n'protesta

Re: A ki me votu?

Post by hp11 »

po de...e pavlefshme

@ David Gilmour

1,2,3,4,5.6,7....
User avatar
cowboy
Posts: 8957
Joined: Mon Aug 16, 2004 12:53 pm
Location: Sweet Home Hell

Re: A ki me votu?

Post by cowboy »

hp11 wrote:@Strateg-Blerimi :mrgreen:

krimineli birna s'ka...veq qe ky e ka myt 1 njeri t'pafajshem...e ata kan myt plot

ti perveti e ki...nese nuk t'bren ndergjegjia jepja hiq mos ta nin...gajle madhe...hiq mos e bon men qe qeky rast ka mujt mi ndodh najnjonit prej t'afermve tu...nejse!

dil voto...ndihmoju le t'vjedhin se veq qashtu shkojme perpara....masi n'qdo shtet po vjedhet le t'vjedhet edhe n'Kosove se ashtu kshtu na jemi shtet i frote,pare plot...ekonomine ma t'forten n'rajon...krejt punt mire i kemi...veq na ka met me ngu muzike me kqyr futboll me lujt bastore edhe mi majt n'grusht...

Kto qe e tha per Albinin e ki veq me t'nime se sen ma shume per to s'din...edhe ktu nejse masi s'po don me debatu...


tung e ki!

Go Chelsea :mrgreen:
Jo qe s'kam bised per me ba kam sa dush, po ma mir me kaq po e lajme, pra te jemi NE RREGULL.

Go Blues :P
User avatar
gothblood
Posts: 3096
Joined: Wed Jul 12, 2006 7:53 pm
Location: CEMETERY
Contact:

Re: A ki me votu?

Post by gothblood »

hej qka osht ka boohet sot qe asht dita e zgjedhjeve

bash po me intereson qka osht ka ndodh ne gjakov :arrow: :arrow:
User avatar
AciDiuS
Moderator
Posts: 7206
Joined: Wed Mar 09, 2005 4:11 pm
Location: Free on Universe

Re: A ki me votu?

Post by AciDiuS »

une qitash edhe pak po bohna gati me dal me voTu per AKR-n e meritojn ni shance.
User avatar
rock_boy18
Posts: 5437
Joined: Sun Mar 04, 2007 12:24 pm
Location: n'Mitrovicë

Re: A ki me votu?

Post by rock_boy18 »

AciDiuS wrote:une qitash edhe pak po bohna gati me dal me voTu per AKR-n e meritojn ni shance.

bravo njeri :wink: ky mun bon ata qka smujn tjert se bash tash na vyn ma shum zhvillimi ekonomik e edhe deri tash qka kan bo kan bo pun tmir shum , e meritojn voten :)
User avatar
AciDiuS
Moderator
Posts: 7206
Joined: Wed Mar 09, 2005 4:11 pm
Location: Free on Universe

Re: A ki me votu?

Post by AciDiuS »

oo vallai problem bre veq po duhet me dal ishalla nuk fiton PDK ose LDK
cimi_rhcp
Posts: 5040
Joined: Sat Sep 09, 2006 4:00 pm
Location: Capital

Re: A ki me votu?

Post by cimi_rhcp »

soshe e dosmosdoshme besoj me deklaru per kon ki me votu.
Mas miri me deklaru a ki me votu a jo, edhe sipas qefit me kallzu pse po voton, ose te kunderten e ksaj.

Une edhe pak du me dal me votu per ata qe ma merr menja qe ka me punu per me pas une edhe familja jem ni jete ma te mire edhe ma te lehte, e jo per bindjet e baballarve e ku ta di une kujt, ose per qef te tjeterkujna.

Nejse, e drejte qe cdokujt tek e fundit osht mu deklaru cka te don! :arrow:
User avatar
rock_boy18
Posts: 5437
Joined: Sun Mar 04, 2007 12:24 pm
Location: n'Mitrovicë

Re: A ki me votu?

Post by rock_boy18 »

AciDiuS wrote:oo vallai problem bre veq po duhet me dal ishalla nuk fiton PDK ose LDK

op op me kta e kemi provu edhe ska dal qaq mir sa kemi mendu kshtu qe ti jepim shanc AKR , e edhe Negjmedini so qaq i keq aj boll i meqem esht veq se kaniher e tepron se fol shum :p
User avatar
AciDiuS
Moderator
Posts: 7206
Joined: Wed Mar 09, 2005 4:11 pm
Location: Free on Universe

Re: A ki me votu?

Post by AciDiuS »

cimi_rhcp wrote:soshe e dosmosdoshme besoj me deklaru per kon ki me votu.
Mas miri me deklaru a ki me votu a jo, edhe sipas qefit me kallzu pse po voton, ose te kunderten e ksaj.

Une edhe pak du me dal me votu per ata qe ma merr menja qe ka me punu per me pas une edhe familja jem ni jete ma te mire edhe ma te lehte, e jo per bindjet e baballarve e ku ta di une kujt, ose per qef te tjeterkujna.

Nejse, e drejte qe cdokujt tek e fundit osht mu deklaru cka te don!
:arrow:

:wink:

rock_boy18 wrote:
AciDiuS wrote:oo vallai problem bre veq po duhet me dal ishalla nuk fiton PDK ose LDK

op op me kta e kemi provu edhe ska dal qaq mir sa kemi mendu kshtu qe ti jepim shanc AKR , e edhe Negjmedini so qaq i keq aj boll i meqem esht veq se kaniher e tepron se fol shum :p

Op nexhi osht kogja kapacitet veq kaniher e dhin qaq fort sa qe menja mos me ta mar qe ni njeri mun e dhin ashtu .
User avatar
rock_boy18
Posts: 5437
Joined: Sun Mar 04, 2007 12:24 pm
Location: n'Mitrovicë

Re: A ki me votu?

Post by rock_boy18 »

AciDiuS wrote:
cimi_rhcp wrote:soshe e dosmosdoshme besoj me deklaru per kon ki me votu.
Mas miri me deklaru a ki me votu a jo, edhe sipas qefit me kallzu pse po voton, ose te kunderten e ksaj.

Une edhe pak du me dal me votu per ata qe ma merr menja qe ka me punu per me pas une edhe familja jem ni jete ma te mire edhe ma te lehte, e jo per bindjet e baballarve e ku ta di une kujt, ose per qef te tjeterkujna.

Nejse, e drejte qe cdokujt tek e fundit osht mu deklaru cka te don!
:arrow:

:wink:

rock_boy18 wrote:
AciDiuS wrote:oo vallai problem bre veq po duhet me dal ishalla nuk fiton PDK ose LDK

op op me kta e kemi provu edhe ska dal qaq mir sa kemi mendu kshtu qe ti jepim shanc AKR , e edhe Negjmedini so qaq i keq aj boll i meqem esht veq se kaniher e tepron se fol shum :p

Op nexhi osht kogja kapacitet veq kaniher e dhin qaq fort sa qe menja mos me ta mar qe ni njeri mun e dhin ashtu .
eh po de " Njeriu që flet shumë, sado mirë që të flasë, në fund do ta thotë ndonjë marri "
User avatar
laura rock
Posts: 599
Joined: Thu May 14, 2009 6:58 pm
Location: n'Moon

Re: A ki me votu?

Post by laura rock »

eh po de " Njeriu që flet shumë, sado mirë që të flasë, në fund do ta thotë ndonjë marri "[/quote]


rocke Bravo per qet sen shum m pelqej qekjo thenie :D njesh je qetu n rocksonte bre :D
User avatar
Ice_queen
Posts: 493
Joined: Sat Aug 29, 2009 8:49 pm

Re: A ki me votu?

Post by Ice_queen »

laura rock wrote:eh po de " Njeriu që flet shumë, sado mirë që të flasë, në fund do ta thotë ndonjë marri "

rocke Bravo per qet sen shum m pelqej qekjo thenie :D njesh je qetu n rocksonte bre :D[/quote]
pajtohna me ty.hallall i koft rokes e ka qellu
User avatar
rock_boy18
Posts: 5437
Joined: Sun Mar 04, 2007 12:24 pm
Location: n'Mitrovicë

Re: A ki me votu?

Post by rock_boy18 »

laura rock wrote:eh po de " Njeriu që flet shumë, sado mirë që të flasë, në fund do ta thotë ndonjë marri "

rocke Bravo per qet sen shum m pelqej qekjo thenie :D njesh je qetu n rocksonte bre :D[/quote]


flm flm (K) :)
User avatar
David Gilmour
Posts: 5122
Joined: Sun Sep 09, 2007 9:05 am
Location: Prizren
Contact:

Re: A ki me votu?

Post by David Gilmour »

votova me kimik, ne dy fleta, ne nje vend, per her te pare
Post Reply