KB SIGAL PRISHTINA VS KB BASHKIMI

Ktu per basketball
Post Reply
T'Bregut PLISAT
Posts: 46
Joined: Sun Feb 08, 2009 2:59 pm
Location: 038 PRISHTINE

KB SIGAL PRISHTINA VS KB BASHKIMI

Post by T'Bregut PLISAT »

kush menoni qi ka me fitu
User avatar
John Lennon
Posts: 4138
Joined: Fri Jan 09, 2009 8:39 am
Location: tu shpija...

Re: KB SIGAL PRISHTINA VS KB BASHKIMI

Post by John Lennon »

walla plisa po ju tregojm qe ne prishtine skena me ardh me flamur te bardhe..si mos te me ndodh najsen,ka me ardh nprishtin,me e kqyr lojen..
shpresojm qe ka me fitu bashkimi
User avatar
Countess De La Fey
Posts: 82
Joined: Sat Feb 14, 2009 12:12 pm
Location: Loa House

Re: KB SIGAL PRISHTINA VS KB BASHKIMI

Post by Countess De La Fey »

me sa i kam ndjek lojat e te dy ekipeve(ma derbit qe i kan pas) bashkimi po me duken ma favorit
User avatar
John Lennon
Posts: 4138
Joined: Fri Jan 09, 2009 8:39 am
Location: tu shpija...

Re: KB SIGAL PRISHTINA VS KB BASHKIMI

Post by John Lennon »

walla rezultati ke nhije..urime fitorja plisa..veq pergezime per ato qka bonet..pjesa e pare,atmosfera fantazi ke,veq ajo per qfar iu pergezova eshte qe u treguat me burra se burrat,kur e leshuat palestren..
User avatar
BurnOut
Posts: 7755
Joined: Thu Nov 25, 2004 8:18 pm
Location: 038

Re: KB SIGAL PRISHTINA VS KB BASHKIMI

Post by BurnOut »

A ke nojkush i rocksonte-s nloj ka Gjikat,hahaha keq qe sju kom njoft noj njonin se erdha me shall t'Plisav anej me 1 dost t'Pz,Yllin aj mi pa do dosta po un se njifsha asnjo anej e me ju pas njoft ju kisha fol :E !


Mas qati tripit qe ndodhi masi keni dal ju pi salles jena nis na me dal meniher po na kan blloku nsall mrena dej sa keni shku ju se kan menu qe po rrehem na mes veti , edhe n'qato momente ja ka nis konga prej Plisav kunder Policve me tulifar t'shajtne qe jau kena bo dajve amo s'ndodhi sen , masi ju kan nis juve per anej na kan lshu neve me dal qija nanen :S
User avatar
David Gilmour
Posts: 5122
Joined: Sun Sep 09, 2007 9:05 am
Location: Prizren
Contact:

Re: KB SIGAL PRISHTINA VS KB BASHKIMI

Post by David Gilmour »

BurnOut shum shum burra jeni tregu dje :) shum m'pelqei sjellja e juj qe e lshut sallen

btw urime fitorja ju koft edhe pse shum afer jemi kan me fitu
User avatar
John Lennon
Posts: 4138
Joined: Fri Jan 09, 2009 8:39 am
Location: tu shpija...

Re: KB SIGAL PRISHTINA VS KB BASHKIMI

Post by John Lennon »

BurnOut wrote:A ke nojkush i rocksonte-s nloj ka Gjikat,hahaha keq qe sju kom njoft noj njonin se erdha me shall t'Plisav anej me 1 dost t'Pz,Yllin aj mi pa do dosta po un se njifsha asnjo anej e me ju pas njoft ju kisha fol :E !


Mas qati tripit qe ndodhi masi keni dal ju pi salles jena nis na me dal meniher po na kan blloku nsall mrena dej sa keni shku ju se kan menu qe po rrehem na mes veti , edhe n'qato momente ja ka nis konga prej Plisav kunder Policve me tulifar t'shajtne qe jau kena bo dajve amo s'ndodhi sen , masi ju kan nis juve per anej na kan lshu neve me dal qija nanen :S
njeri per cilin yll e ki fjalen?mos osht reper..?
walla pata me shku,ama masi ra bor,pritova..
User avatar
BurnOut
Posts: 7755
Joined: Thu Nov 25, 2004 8:18 pm
Location: 038

Re: KB SIGAL PRISHTINA VS KB BASHKIMI

Post by BurnOut »

Paj palidhje man me ja ndrru temes kahjen amo okej ylli njeri o me flok t'gjata sokolin hekin e ka dost spo di edhe me uranin qelin munesh me pa !
Post Reply