Search found 4514 matches

by dream_th
Sat Sep 19, 2020 1:37 am
Forum: Per RockSonte
Topic: RockSonte Gallery
Replies: 13
Views: 31470

Re: RockSonte Gallery

ku osht galeria? LETZ GO 1. Logohu ne forum 2. Vizito https://gallery.rocksonte.com Stili/Theme nuk o shum i mire, nfakt kogja e keqe e sidomos ne mobil kata... po c'ti bejshe. Nese rritet aktiviteti e ka te interesum gjejm naj zavendsim ma tmire. Perndryshe osht good enough sa per 3-4 persona :lol:
by dream_th
Sat Jun 20, 2020 8:02 pm
Forum: Per RockSonte
Topic: RockSonte Gallery
Replies: 13
Views: 31470

Re: RockSonte Gallery

6POUNDER wrote: Fri Jun 19, 2020 11:52 amKtheje be
Po e kthejta be
by dream_th
Sun May 31, 2020 1:21 am
Forum: Tema te ndryshme
Topic: A jeni gjallë??
Replies: 2
Views: 11734

Re: A jeni gjallë??

Admini normal kaniher
by dream_th
Wed Jan 08, 2020 1:18 pm
Forum: Per RockSonte
Topic: RockSonte Gallery
Replies: 13
Views: 31470

Re: RockSonte Gallery

Po menon ma t'ri e ma rrafsh e kena pas?

Veq kqyre nfund tforumit ditlindjet, krejt 30+ tash
by dream_th
Wed Jan 08, 2020 1:17 pm
Forum: Per RockSonte
Topic: RockSonte gjalle?
Replies: 9
Views: 18370

Re: RockSonte gjalle?

LOL jo shum po jete kena lan ktu
by dream_th
Thu Dec 12, 2019 11:47 pm
Forum: Tabs & Chords
Topic: Ngroba - Syte e tu
Replies: 0
Views: 8794

Ngroba - Syte e tu

Test https://www.songsterr.com/a/wsa/ngroba- ... -s459187t1

Qato slljadat shum keq po tingllojne :lol:
by dream_th
Wed Dec 11, 2019 1:10 pm
Forum: Tabs & Chords
Topic: Shqip TABs faqe
Replies: 2
Views: 6282

Re: Shqip TABs faqe

Duhet me hulumtu naj web aplikacion t'gatshem per nota/tabs t'muzikes, perndryshe nuk ja vlen me ba prej fillimit kur mundesh me i upload te k'to t'mdhajat si ultimate-guitar.com.
by dream_th
Tue Dec 10, 2019 6:10 pm
Forum: Tabs & Chords
Topic: 7me7 - Keq [guitar tab]
Replies: 1
Views: 6003

7me7 - Keq [guitar tab]

Po mendoj me i qit secilen kange n'teme t'veqant, edhe me rregullu pak formatin. [Riff] e|-----------------------|----------------------| B|-----------------------|----------------------| G|-----------------------|----------------------| D|---10--10----6--6--6---|---3--2--2--3--2--3---| A|---10--10-...
by dream_th
Tue Dec 10, 2019 1:33 pm
Forum: Tabs & Chords
Topic: Shqip TABs faqe
Replies: 2
Views: 6282

Shqip TABs faqe

Nuk ish kan keq me qel ni faqe per tabs t'artistave shqiptar, ose me perdor naj njanen prej ktyne t'mdhajave.

Ka shum material ktu qe ja vlen me u kan ma te "arritshme" (qysh thot njeri accessible?)
by dream_th
Sun Dec 08, 2019 10:13 pm
Forum: Heavy / Power / Progressive
Topic: Porcupine Tree
Replies: 18
Views: 7399

Re: Porcupine Tree

Nuk e di pse nuk i kom ngu ma heret P.Tree. Amazing af. Steven Wilson tru madh e Gavin Harrison me ato ritme tsmuta kombinim fatal.

Anesthetize #1
by dream_th
Sun Dec 08, 2019 3:06 pm
Forum: Per RockSonte
Topic: RockSonte gjalle?
Replies: 9
Views: 18370

Re: RockSonte gjalle?

Mundeni me lidh Facebook profilin me forum per identifikim ma t'lehte.

Kur t'jeni te forma e login, klikoni ne Facebook ne vend te user dhe pass dhe kur te ktheheni ne forum sheno user/pass dhe lidhja bahet.
by dream_th
Fri Dec 06, 2019 9:05 pm
Forum: Per RockSonte
Topic: RockSonte Gallery
Replies: 13
Views: 31470

Re: RockSonte Gallery

Back to the future?
by dream_th
Thu Dec 05, 2019 11:56 pm
Forum: Per RockSonte
Topic: RockSonte Gallery
Replies: 13
Views: 31470

Re: RockSonte Gallery

Do probleme "tvogla" me galerine, albumet personale spo dalin :(
by dream_th
Thu Dec 05, 2019 9:20 pm
Forum: Per RockSonte
Topic: RockSonte Gallery
Replies: 13
Views: 31470

Re: RockSonte Gallery

LETZ GO

1. Logohu ne forum
2. Vizito https://gallery.rocksonte.com

Stili/Theme nuk o shum i mire, nfakt kogja e keqe e sidomos ne mobil kata... po c'ti bejshe. Nese rritet aktiviteti e ka te interesum gjejm naj zavendsim ma tmire. Perndryshe osht good enough sa per 3-4 persona :lol:
by dream_th
Wed Dec 04, 2019 10:43 am
Forum: Per RockSonte
Topic: RockSonte Gallery
Replies: 13
Views: 31470

RockSonte Gallery

A kishi pas deshire me kthy galerine?

Veq me ju perkujtu qe ka shum foto te vjetra qe ndoshta edhe keni harru n'qfar gjendje jeni kane ::gargamelli::