Orgazma(derdhja)

no avatar
User

Gili

Poste

1085

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Enjte Maj 12, 2005 9:17 pm

Orgazma(derdhja)

nga Gili » E Enjte Korrik 07, 2005 7:31 pm

Pytje per femra!

Nese partneri juaj nuk din me ju shti mu derdh, qfare beni?
A i tregoni?
A ndahni nga aj?
A e tradhtoni?
A vazhdon jeta si gjithe dmth a pranoni ter jeten me kalu pa u derdh..ma sex palidhje.?

pytje vetem per femra sepse mashkulli shihet kur derdhet..

ju flm.
Avatari i antarit
User

Honey

Poste

3604

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Hënë Nëntor 15, 2004 7:03 pm

Vendodhja

harmony.

nga Honey » E Enjte Korrik 07, 2005 7:52 pm

i tregoj, pse me lan tu kon mi tregu dhe aj ndoshta permirsohet :lol:
Avatari i antarit
User

berta

Poste

100

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Mërkurë Janar 19, 2005 2:59 pm

Vendodhja

Peja

nga berta » E Enjte Korrik 07, 2005 7:54 pm

Se pari nese nuk derdhesh nuk dmth qe frajeri i ka fajet po thjesht nuk e ki arrit kenaqesin(orgazmen)qe te disa femra ndodh rrall me arit orgazmen jo shpesh dmth. Mu me me ndodh qe pyte ti a isha nda nga frajeri nuk isha nda se thjesht une vet nuk e kam arit kenaqesine por nuk ma mer mendja qe ndohin keto gjera qe femra mos mu derdh eshte paksa e pamundshme :lol:
Modifikimi i fundit nga berta më E Enjte Korrik 07, 2005 8:57 pm, modifikuar 2 herë ne total.
Avatari i antarit
User

Honey

Poste

3604

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Hënë Nëntor 15, 2004 7:03 pm

Vendodhja

harmony.

nga Honey » E Enjte Korrik 07, 2005 7:58 pm

berta shkroi:Se pari nese nuk derdhesh nuk dmth qe frajeri i ka fajet po thjesht nuk e ki arrit kenaqesin(orgazmen)qe te disa femra ndodh rrall me arit orgazmen jo shpesh dmth. Mu me me ndodh qe pyte ti a isha nda nga frajeri nuk isha nda se thjesht une vet nuk e kam arit kenaqesine por nuk ma mer mendja qe ndodhin keto gjera qe femra mos mu derdh eshte paksa e pamundhshme :lol:


pajtohem me ty berta, mirpo edhe mashkulli duhet me dit se qka esht knaqsi per femren per me u derdh ajo. nejse tash nuk esht problemi vetem te mashkulli, un mendoj se sexi ma i mir esht kur te dyt e din se qka ka qef partneri dhe mundohen te dyt me knaq njeritjetrin.
no avatar
User

Gili

Poste

1085

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Enjte Maj 12, 2005 9:17 pm

nga Gili » E Enjte Korrik 07, 2005 8:23 pm

luja honey luja :shsmile:

blerta e vertet eshte qe "gabimi" mundet te jete edhe te femra.
psh: nje femer per mu derdh duhet me qene 100% e relaksume.
mandej gjdo femer duhet me "njoft" trupin e saj..ktu hyn mastrubimi :njam: ..
vetem kur mastrubon ja fillon me dite qfare te pelqen dhe ku i ke pikat e dobeta..dmth e din qfare don..qysh don met prek dhe ku met prek.

kur e njeh trupin ton mundrsh mi tregu partnerit qysh,tek qka po don.

por ne shume raste meshkujve nuk i intereson a derdhet femra a jo(sidomos te ne shqiptaret..ndoshta mundohet met shti mu derdh sa jeni bashk...po kur t´martohen 5 pare nuk i jep per me knaq grun)
dhe mu me interesoj qysh kishit reagu?..

e ndrrova pytjen..se mshtini me mendu blerta..aahahha
Avatari i antarit
User

berta

Poste

100

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Mërkurë Janar 19, 2005 2:59 pm

Vendodhja

Peja

nga berta » E Enjte Korrik 07, 2005 9:07 pm

Gili shkroi:luja honey luja :shsmile:

blerta e vertet eshte qe "gabimi" mundet te jete edhe te femra.
psh: nje femer per mu derdh duhet me qene 100% e relaksume.
mandej gjdo femer duhet me "njoft" trupin e saj..ktu hyn mastrubimi :njam: ..
vetem kur mastrubon ja fillon me dite qfare te pelqen dhe ku i ke pikat e dobeta..dmth e din qfare don..qysh don met prek dhe ku met prek.

kur e njeh trupin ton mundrsh mi tregu partnerit qysh,tek qka po don.

por ne shume raste meshkujve nuk i intereson a derdhet femra a jo(sidomos te ne shqiptaret..ndoshta mundohet met shti mu derdh sa jeni bashk...po kur t´martohen 5 pare nuk i jep per me knaq grun)
dhe mu me interesoj qysh kishit reagu?..

e ndrrova pytjen..se mshtini me mendu blerta..aahahha
Po eshte shume e vertete qe mashkujve nuk ju intereson se a kenaqet femra mendojne vetem per veten.E sa per mastrubim aty nuk pajtohem me ty se nje femer nuk ka nevoje me mastrubu per me dit ku i ka pikat e dobeta, se necoftese femra eshte e lire mu shpreh me frajerin e saj atehere ajo vet mundet mi tregu se ku ka deshire me puth me prek etj etj ok
Avatari i antarit
User

berta

Poste

100

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Mërkurë Janar 19, 2005 2:59 pm

Vendodhja

Peja

nga berta » E Enjte Korrik 07, 2005 9:11 pm

Po pajtohem plotesisht me ty honey.
Avatari i antarit
User

BurnOut

Poste

8824

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Enjte Nëntor 25, 2004 8:18 pm

Vendodhja

038

nga BurnOut » E Enjte Korrik 07, 2005 9:20 pm

that's right berta qajo ma nalt
no avatar
User

Gili

Poste

1085

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Enjte Maj 12, 2005 9:17 pm

nga Gili » E Enjte Korrik 07, 2005 9:25 pm

berta shkroi:
Gili shkroi:luja honey luja :shsmile:

blerta e vertet eshte qe "gabimi" mundet te jete edhe te femra.
psh: nje femer per mu derdh duhet me qene 100% e relaksume.
mandej gjdo femer duhet me "njoft" trupin e saj..ktu hyn mastrubimi :njam: ..
vetem kur mastrubon ja fillon me dite qfare te pelqen dhe ku i ke pikat e dobeta..dmth e din qfare don..qysh don met prek dhe ku met prek.

kur e njeh trupin ton mundrsh mi tregu partnerit qysh,tek qka po don.

por ne shume raste meshkujve nuk i intereson a derdhet femra a jo(sidomos te ne shqiptaret..ndoshta mundohet met shti mu derdh sa jeni bashk...po kur t´martohen 5 pare nuk i jep per me knaq grun)
dhe mu me interesoj qysh kishit reagu?..

e ndrrova pytjen..se mshtini me mendu blerta..aahahha
Po eshte shume e vertete qe mashkujve nuk ju intereson se a kenaqet femra mendojne vetem per veten.E sa per mastrubim aty nuk pajtohem me ty se nje femer nuk ka nevoje me mastrubu per me dit ku i ka pikat e dobeta, se necoftese femra eshte e lire mu shpreh me frajerin e saj atehere ajo vet mundet mi tregu se ku ka deshire me puth me prek etj etj ok


qaty osht puna..qe ajo nuk mundet me dite qysh i vjen lezet pa e provu..
ti nese kurr nuk ke mastrubu nuk e din qka tpelqen..
veq mundesh mu bazu prej ponografis...qka ke pa aty..ose shoqeve..qka tkan thon ato qe osht lezet.

normal qe mundesh me provu edhe me dashni..edhe me kqyr qa pot pelqen..ama ma mire osht vet me lujt me trup tonin..se ti je nen kontroll edhe diqka qe nuk tpelqen nuk e vazhdon..kurse kur je me dashni...osht ma shtir..
no avatar
User

Gili

Poste

1085

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Enjte Maj 12, 2005 9:17 pm

nga Gili » E Enjte Korrik 07, 2005 9:26 pm

BurnOut shkroi:that's right berta qajo ma nalt


djal je ti..
nuk bon mu perzi:P
Avatari i antarit
User

berta

Poste

100

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Mërkurë Janar 19, 2005 2:59 pm

Vendodhja

Peja

nga berta » E Enjte Korrik 07, 2005 9:36 pm

Po normal gili se asnje femer nuk e din se ku ka qef me prek frajeri ose ku ka qef me puth me ledhatu etj etj por mbas nje kohe mundet me pa edhe une prap po them se femra duhet mu qel me frejerin me fol shlir pa mbare se edhe mashkujt i kan pikat e dobeta sikur ne edhe ata kan deshire mi puth mi prek aty ku ata kan deshire ok keshtu qe krejt nvaret se sa eshte femra e lire me frajerin ok :wink:
no avatar
User

Gili

Poste

1085

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Enjte Maj 12, 2005 9:17 pm

nga Gili » E Enjte Korrik 07, 2005 9:48 pm

pajtohna me juve qika.

nejse
arsyja pse e hapa kete teme ke ajo qe ni perqindje teper teper e vogel prej femrav derdhen(pom pelqen qikjo fjale)
nuk jom e sigurt se sa perqin..po e di qe dikun vetem 8-10% prej krejt popullates botrore...


diqysh sad...sa femra dek pa u derdh.
no avatar
User

Gili

Poste

1085

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Enjte Maj 12, 2005 9:17 pm

nga Gili » E Enjte Korrik 07, 2005 9:58 pm

tell me about it sis..
seriozisht nuk pom kujtohet saksisht sa perqin..po e di qe katastrof pak veta jon qe derdhen..
e kom pa para 1 viti ni debat ne tv per qet send..

bile u pat debatu idea me pas ni dite tveqant per orgazm...psh si 8 marsi qe osht dita e grave..
e di qe mu pat kesh me qet sen...ahahah
Avatari i antarit
User

ROSSONERO

Poste

2324

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Premte Janar 07, 2005 8:25 pm

Vendodhja

Prishtinë !!!

nga ROSSONERO » E Premte Korrik 08, 2005 6:06 pm

Nuk i lexova të gjitha postimet :arrow: Vetëm se desha të ua bëj me dije, se nëse keni telashe edhe nuk mundeni me u derdh :arrow: Shkruani në PM :shsmile: Qull juv boj. Për Femrat e kam fjalën :lol:
Avatari i antarit
User

ne0.tr0jan

Poste

1915

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Hënë Mars 21, 2005 11:24 pm

Vendodhja

Gjk'

nga ne0.tr0jan » E Premte Korrik 08, 2005 6:48 pm

ROSSONERO shkroi:Nuk i lexova të gjitha postimet :arrow: Vetëm se desha të ua bëj me dije, se nëse keni telashe edhe nuk mundeni me u derdh :arrow: Shkruani në PM :shsmile: Qull juv boj. Për Femrat e kam fjalën :lol:


hahahahahaha :shsmile: hallall rosonero shum me ki shti me kesh

Përpara

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 0 vizitorë

Powered by phpBB ® | phpBB3 Style by KomiDesign
cron