Te paren her sex.....

Moderators: Beka Floyd, bg82, username

User avatar
blue_death
Posts: 412
Joined: Thu Aug 11, 2005 1:03 pm
Location: In The Middle Of Nowhere...

Post by blue_death »

kur te vyn SEX'i...pse JO.. 8) ??????
User avatar
skinhead
Posts: 5392
Joined: Sun Dec 26, 2004 5:37 pm
Location: Reich!
Contact:

Post by skinhead »

blue_death wrote:kur te vyn SEX'i...pse JO.. 8) ??????



dmth ty po t vyn a :shsmile:
User avatar
mihrija
Posts: 59
Joined: Tue Apr 04, 2006 10:19 pm
Location: ku te du

Post by mihrija »

po grahi sex veq pse qka thojn
User avatar
blue_death
Posts: 412
Joined: Thu Aug 11, 2005 1:03 pm
Location: In The Middle Of Nowhere...

Post by blue_death »

skin a thash najkun po me vyn a..:| veq thash kur te vyn...mu spo me vyn ni kiss..e le ma sex...larg..e kom une..:)(haha laugh)
User avatar
Leerim
Posts: 778
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:31 am
Location: LNU

Post by Leerim »

no comment
RusSs'
Posts: 72
Joined: Thu Apr 06, 2006 12:55 am

Post by RusSs' »

HONEY:
hahahahha 6'vjeQare e ka humb virGjiniTeTin ? Pai po menoj Qi 6'vjeT mi pas ajo chika rrafsH as shurren vi t'pLoT sun e QeT e Le mo me i Hi n0j k0m viQi :( :d ahahhaha .!
User avatar
pharaon - qa qa qa
Posts: 4842
Joined: Fri Dec 03, 2004 11:58 am
Location: Gjithkund e Askund
Contact:

Post by pharaon - qa qa qa »

Honey wrote:
tamara wrote:nuk osht normal,ama njoh njerz qi kan bo me 14, dmth kur jom kon une 14..tutshem


Ksi, a i kan ra pishman pastaj, pasi qe kan bere sex aq heret?
--------

Une e njof nje qe me ka treguar qe e ka humb virgjinitetin kur i ka pasur 6 vjecare :o Por nuk ma merr mendja qe eshte e vertet. Femia 6 vjecare nuk mendon per sex. As qe e ka degjuar fjalen Sex. A? :roll:


Paj sis Honey thmia 6 vvjeq se din qka osht sexi e leje ma s'i livrit hiq po tu rrit ti msu do sene tani bon naj sen e 6 vjet veq nese e ka dhunu naj kush :P
User avatar
Emily_Floyd
Posts: 978
Joined: Thu Dec 15, 2005 2:29 pm
Location: Beyond the Horizon

Post by Emily_Floyd »

Qysh din Fmija 6 Vjetqare mu Q! allahile! Ky sen ndoll nga ato Vitet kur te reagojn Hormonet kur te dalin Sekretet! Se me ba mija Shti Qikes K@rin ne Vag!na ajo qartet edhe mundet Djali mija Infektu Likuren sepsse nuk i dalin sekretet!

E sa per Sex heren e par Seni ma i keq osht! Kur ta humb Virgjinitetin! Mandej hecish me kohen edhe bohesh Fenomenal ne Praktika e sene vene! :)
User avatar
Emily_Floyd
Posts: 978
Joined: Thu Dec 15, 2005 2:29 pm
Location: Beyond the Horizon

Post by Emily_Floyd »

Alice_Cooper_Rocks wrote:Qetash ne gjermani ka ndoll ni ksi rrast ku nje qik ka pas pat Sex ne moshen 11vjeqare dhe tash ka mbeten Shtatezan me 12 vjet e kish lind nje Fmij (sdi a qi ka djal) amo Dashnori i ka pas paten 17 vjet ! Qajo so ne rreguzll sepsse Fmija qe osht hala fmij sun mund ta rrit nje Fmij ! Thjesht as qe kisha mendu ne ket mosh per me kry ket pun se sjam e rritme e pjekme per me u ndi mir !


U prish rrinija jon! :evil:
User avatar
BurnOut
Posts: 7755
Joined: Thu Nov 25, 2004 8:18 pm
Location: 038

Post by BurnOut »

blue_death wrote:kur te vyn SEX'i...pse JO.. 8) ??????




shum e rrezikshme blue_death
User avatar
blue_death
Posts: 412
Joined: Thu Aug 11, 2005 1:03 pm
Location: In The Middle Of Nowhere...

Post by blue_death »

BurnOut...ndihem e rrezikshme..mendoj rrezikshem...veproj rrezikshem...ngase JAM...(K)
User avatar
Honey
Posts: 3077
Joined: Mon Nov 15, 2004 7:03 pm
Location: harmony.

Post by Honey »

pharaon - qa qa qa wrote:
Honey wrote:
tamara wrote:nuk osht normal,ama njoh njerz qi kan bo me 14, dmth kur jom kon une 14..tutshem


Ksi, a i kan ra pishman pastaj, pasi qe kan bere sex aq heret?
--------

Une e njof nje qe me ka treguar qe e ka humb virgjinitetin kur i ka pasur 6 vjecare :o Por nuk ma merr mendja qe eshte e vertet. Femia 6 vjecare nuk mendon per sex. As qe e ka degjuar fjalen Sex. A? :roll:


Paj sis Honey thmia 6 vvjeq se din qka osht sexi e leje ma s'i livrit hiq po tu rrit ti msu do sene tani bon naj sen e 6 vjet veq nese e ka dhunu naj kush :P


zdi zdi. Nuk ma merr mendja qe eshte e vertet kete qe me ka treguar. Sigurisht e ka thene kete se i ka vyt vemendja. por me qene e vertet? auuu :|
Pona
Posts: 871
Joined: Tue Apr 11, 2006 9:16 pm

Post by Pona »

sa kam lexu psikologji e di qe gjdo psikolog e thote te njejten gje; femiet te cilet kan mardhanje sexuale psh nmoshen 11 vjeqare jan viktima te pedofilizmit.

kjo gje eshte fakt!

me ka ra me taku femi n emoshen 7 vjeqare qe kan tregu njohuri rreth sexit me shume se nje 20 vjeqar...e 7 vjeqari nuk lind me ksi njohuri as nuk i meson nshkoll...shume eshte sad :?
personalisht jam shume e ndishme kur jan npytje drejtat e femive..dhe nje nga drejtat prej femive eshte e drejta e fmiut me qene femi.
dicka qe shume femi nuk lejohen te jan:(

anyway mka ra me taku edhe meshkuj qe krenohen qe kan pas mardhanje sexuale kur kan qene 11-13...nuk me impresionojn keta tripa hiq :?
Post Reply