Per tema qe nuk kane kategori perkatese
Avatari i antarit
User

idiotii

Poste

987

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Martë Janar 15, 2008 8:01 pm

Re: Njeriu më i trashë në botë dobësohet për 230 kilogramë

nga idiotii » E Mërkurë Shkurt 27, 2008 10:46 pm

niher duhet me ha palu likuren si teshat tana hanez me bo operacion :mrgreen:
Avatari i antarit
User

Radiohead

Poste

470

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Mërkurë Janar 17, 2007 5:42 am

Vendodhja

Neverland

Re: Njeriu më i trashë në botë dobësohet për 230 kilogramë

nga Radiohead » E Mërkurë Shkurt 27, 2008 11:00 pm

asht e lekure u paska bo :D
Avatari i antarit
User

m.manson-.lan

Poste

321

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Mërkurë Korrik 26, 2006 10:22 am

Vendodhja

atje.

Re: Njeriu më i trashë në botë dobësohet për 230 kilogramë

nga m.manson-.lan » E Enjte Shkurt 28, 2008 12:47 am

Imazh
Avatari i antarit
User

idiotii

Poste

987

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Martë Janar 15, 2008 8:01 pm

Re: Njeriu më i trashë në botë dobësohet për 230 kilogramë

nga idiotii » E Enjte Shkurt 28, 2008 11:21 am

m.manson-.lan shkroi:Imazh


ahahhhhahhahahahahahaahahahhahhahah
Avatari i antarit
User

MaNgupja_nR1

Poste

9619

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Shtunë Maj 13, 2006 1:27 pm

Vendodhja

KingstonTown

Re: Njeriu më i trashë në botë dobësohet për 230 kilogramë

nga MaNgupja_nR1 » E Enjte Shkurt 28, 2008 4:06 pm

m.manson-.lan shkroi:Imazh


montazh, rikja krat :?
Avatari i antarit
User

Born2sk8

Poste

9172

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Shtunë Maj 07, 2005 8:17 pm

Vendodhja

40000

Re: Njeriu më i trashë në botë dobësohet për 230 kilogramë

nga Born2sk8 » E Mërkurë Korrik 09, 2008 12:40 am

khuuu
Avatari i antarit
User

Saraswati

Poste

1057

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Mërkurë Gusht 29, 2007 1:40 pm

Vendodhja

Gjilan

Re: Njeriu më i trashë në botë dobësohet për 230 kilogramë

nga Saraswati » E Mërkurë Korrik 09, 2008 12:42 am

Born2sk8 shkroi:khuuuborn ju paske hi
Avatari i antarit
User

SadButTrue

Poste

1846

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Martë Shtator 14, 2004 6:54 pm

Re: Njeriu më i trashë në botë dobësohet për 230 kilogramë

nga SadButTrue » E Mërkurë Korrik 09, 2008 12:53 am

m.manson-.lan shkroi:Imazh


m.manson-.lan veq mos thuj qe je dal ti qetu!!! :o
Avatari i antarit
User

SadButTrue

Poste

1846

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Martë Shtator 14, 2004 6:54 pm

Re: Njeriu më i trashë në botë dobësohet për 230 kilogramë

nga SadButTrue » E Mërkurë Korrik 09, 2008 12:54 am

Dissonant shkroi:kur pe shoh kta, po m'doket gjyshja si manekene :shmeki: .


:shsmile: :shsmile: :shsmile: :shsmile: :shsmile: :shsmile: :shsmile: :shsmile: :shsmile: :shsmile: :shsmile: :shsmile: :shsmile:
Avatari i antarit
User

Morrison

Poste

5271

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Premte Korrik 15, 2005 5:36 pm

Vendodhja

Strawberry Fields

Re: Njeriu më i trashë në botë dobësohet për 230 kilogramë

nga Morrison » E Mërkurë Korrik 09, 2008 12:54 am

Angel of horror. shkroi:
Emily_Floyd shkroi:Dhe do vdes seshpejtikesh tu e thonn.. :arrow:

se kta te trashit qe bin zaift nuk qendrojn shum...Qa e ki ti Besarten e Big Brother :?:
Avatari i antarit
User

Gautama Buddha

Poste

714

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Enjte Korrik 03, 2008 12:16 am

Vendodhja

Mahāyāna

Re: Njeriu më i trashë në botë dobësohet për 230 kilogramë

nga Gautama Buddha » E Mërkurë Korrik 09, 2008 12:57 am

fort e kisha qi :D
Avatari i antarit
User

David Gilmour

Poste

5928

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Djelë Shtator 09, 2007 9:05 am

Vendodhja

Prizren

Re: Njeriu më i trashë në botë dobësohet për 230 kilogramë

nga David Gilmour » E Mërkurë Korrik 09, 2008 11:31 am

qka ka hanger qe u trash
Avatari i antarit
User

xeni4eva

Poste

3136

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Djelë Dhjetor 16, 2007 1:41 pm

Vendodhja

Gates Of Valhalla

Re: Njeriu më i trashë në botë dobësohet për 230 kilogramë

nga xeni4eva » E Hënë Korrik 14, 2008 1:52 pm

m.manson-.lan shkroi:Imazh

qysh pi doket barki si qoke :mrgreen:
Avatari i antarit
User

maqorri 12

Poste

768

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Enjte Maj 01, 2008 12:59 pm

Vendodhja

in the place where we have to die for living (hades the world of darkness)

Re: Njeriu më i trashë në botë dobësohet për 230 kilogramë

nga maqorri 12 » E Hënë Korrik 14, 2008 3:33 pm

shum paska hek killazh bre
Avatari i antarit
User

Hosefinë

Grada

Moderator

Poste

2380

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Hënë Tetor 30, 2006 3:54 pm

Vendodhja

World

Re: Njeriu më i trashë në botë dobësohet për 230 kilogramë

nga Hosefinë » E Hënë Korrik 14, 2008 10:16 pm

vaLton shkroi:Imazh

Njeriu më i trashë në botë dobësohet për 230 kilogramë

Meksikani Manuel Uribe, i cili në vitin 2007 ishte regjistruar në librin e rekordeve Guinness si njeriu më i rëndë në botë, ka njoftuar këto ditë se është dobësuar për 230 kilogramë pas dietës së filluar në fillim të vitit 2006. Ai më parë kishte 570 kilogramë, njofton AFP.

"Kjo është një festë e madhe. Ndihem shumë mirë, ndërsa doktorët thonë se asnjëherë më parë nuk kam qenë më i shëndetshëm", ka deklaruar Uribe në bisedën telefonike për korrespondentin e AFP-së.

Ushqimi i kontrolluar dhe ushtrimet fizike të cilat i ka kryer në krevatin e tij, i kanë mundësuar Uribes që të zvogëlojë peshën e tij në 340 kilogramë. Qëllimi i tij, megjithatë, mbetet që gjatë katër vjetëve të ardhshme të kthehet në peshën prej 120 kilogramësh.

Manuel Uribe (41-vjeçar), i gjatë 1.94 metra qysh prej vitit 1992 ka filluar të trashet për së tepërmi, dhe si pasojë, nuk ka mundur të lëvizë. Ai jeton në shtëpinë e tij në Monterrey në veri të Meksikës, ku e ëma dhe e fejuara e tij përkujdesen për të.

Deri në moshën 22-vjeçare ai ka pasur 130 kilogramë dhe atëbotë ka jetuar e punuar normalisht në SHBA. "Atëherë kam filluar të trashem shumë shpejt dhe pa ndalim", ka deklaruar Uribe në një intervistë televizive gjatë vitit të kaluar.Kur edhe qiky paska TFEJUME kerkush spaska me met pa martu :mrgreen:

Mëparshme Përpara

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor

Powered by phpBB ® | phpBB3 Style by KomiDesign
cron