Per tema qe nuk kane kategori perkatese
Avatari i antarit
User

pralotte

Poste

1145

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Mërkurë Maj 19, 2004 7:44 pm

Vendodhja

Prizren

Re: URIME FESTA E FITER BAJRAMIT DHE KU DO E KALONI ?

nga pralotte » E Premte Tetor 12, 2007 8:18 am

Urime...
Avatari i antarit
User

DeSeRtRoSe

Poste

993

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Enjte Gusht 24, 2006 3:53 pm

Re: URIME FESTA E FITER BAJRAMIT DHE KU DO E KALONI ?

nga DeSeRtRoSe » E Premte Tetor 12, 2007 8:26 am

Lani shkroi:Imazh

Paqja dhe meshira e All-llahut qofte mbi Muhammedin alejhi selam dhe pasuesit e Tij!

Lusim All-llahun qe te na pranon agjerimin dhe ibadetet tona qe i kemi bere gjat muajit te shenjte te Ramazanit, lusim All-llahun qe sot te sjell miresi dhe begati neper familjet tona si dhe te shtoj dashurine ndaj neve, lusim All-llahun qe sot te gezohen te varferit, te gezohen femijet, te gezohen zemrat e tegjith muslimanve ane e kend botes.

Me sinqeritet dhe deshire qe te kalojme nje dite te pa harruar ju uroj Fiter Bajramin tegjith motrave dhe vellezerve ne Islam.


:arrow:

Amin..

Me fat festa e Bajramit :D

Paqja dhe Meshira e Allahut qofte mbi ju..
Avatari i antarit
User

bg82

Grada

Moderator

Poste

2784

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Premte Dhjetor 01, 2006 11:56 am

Vendodhja

New York

Re: URIME FESTA E FITER BAJRAMIT DHE KU DO E KALONI ?

nga bg82 » E Premte Tetor 12, 2007 8:44 am

Te gjithe atyne qe e festojne, me fat Bajrami!

ajt tash kallxoni qfare i keni bakllavat kete bajram, me pete te bleme, a asi te marume qe duhet mi shtri neper kauqa :D
Avatari i antarit
User

Cyborg

Poste

388

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Enjte Shtator 13, 2007 1:24 pm

Vendodhja

Peaceful World

Re: URIME FESTA E FITER BAJRAMIT DHE KU DO E KALONI ?

nga Cyborg » E Premte Tetor 12, 2007 9:04 am

Urime festa te gjithë besimtarve mysliman, paqja dhe lumturia te zoteroj mbi ju dhe familjet tuaja
no avatar
User

MetalMania

Poste

867

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Shtunë Shtator 08, 2007 11:32 pm

Vendodhja

para kompjuterit

Re: URIME FESTA E FITER BAJRAMIT DHE KU DO E KALONI ?

nga MetalMania » E Premte Tetor 12, 2007 9:15 am

Urime festen e Bajramit e sa per ku do ta kaloj asht ne shpi se ne qytet sdilet sot :shsmile:
Avatari i antarit
User

Bessa

Poste

1195

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Enjte Nëntor 17, 2005 8:54 pm

Vendodhja

Municipal GraveYard

Re: URIME FESTA E FITER BAJRAMIT DHE KU DO E KALONI ?

nga Bessa » E Premte Tetor 12, 2007 9:22 am

Urime tonve..

e ku do ta kaloj : N'home
Avatari i antarit
User

Lilonius

Poste

1180

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Shtunë Shkurt 26, 2005 6:31 pm

Vendodhja

VXU

Re: URIME FESTA E FITER BAJRAMIT DHE KU DO E KALONI ?

nga Lilonius » E Premte Tetor 12, 2007 9:43 am

Urime festa e Fiter Bajramit.

E kete fest kem me kalu do studenta shqipta ne Suedi se bashku, kem me pergatit nje dreke e qeshtu pak mu mledh me pase ni atmosfer familiare.
Avatari i antarit
User

The Green

Poste

4540

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Djelë Korrik 01, 2007 12:59 pm

Re: URIME FESTA E FITER BAJRAMIT DHE KU DO E KALONI ?

nga The Green » E Premte Tetor 12, 2007 9:48 am

Urime Festa e Fiter Bajramit edhe Zoti kabull jau boft Ramazanin.

Per t'mire!
no avatar
User

Metal Militia

Poste

1045

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Djelë Qershor 24, 2007 6:53 pm

Re: URIME FESTA E FITER BAJRAMIT DHE KU DO E KALONI ?

nga Metal Militia » E Premte Tetor 12, 2007 10:15 am

perhajr krejtve.. e me kalu:tu pi birra..

MM!
Avatari i antarit
User

cory taylor

Poste

1686

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Enjte Dhjetor 02, 2004 11:43 pm

Vendodhja

Holy Nazi Empire

Re: URIME FESTA E FITER BAJRAMIT DHE KU DO E KALONI ?

nga cory taylor » E Premte Tetor 12, 2007 1:05 pm

Urime festen e Bajramit gjith Shqiptarve Musliman
Avatari i antarit
User

David Gilmour

Poste

5928

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Djelë Shtator 09, 2007 9:05 am

Vendodhja

Prizren

Re: URIME FESTA E FITER BAJRAMIT DHE KU DO E KALONI ?

nga David Gilmour » E Premte Tetor 12, 2007 1:20 pm

urime festa e Fiter Bajramit. Ju deshiroj fat e lumturi ne jet :) Bajramin do ta kaloj ne shpi
Avatari i antarit
User

adela

Poste

1663

Likes: 0 post
Liked in: 2 posts
Antarësuar

E Premte Janar 19, 2007 5:57 pm

Vendodhja

Prishtinë

Re: URIME FESTA E FITER BAJRAMIT DHE KU DO E KALONI ?

nga adela » E Premte Tetor 12, 2007 1:22 pm

Gezuar ju qofte Bajrami juve!!!!! Gezuar i qofte te tereve si feste. :D

une ne shtepi do e kaloj njehere, pastaj nga darka do dal me shoqeri :)
Avatari i antarit
User

David Gilmour

Poste

5928

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Djelë Shtator 09, 2007 9:05 am

Vendodhja

Prizren

Re: URIM€ F€STA € FIT€R BAJRAMIT DH€ KU DO € KALONI ?

nga David Gilmour » E Premte Tetor 12, 2007 1:47 pm

Morrison shkroi:Urime Bajramin krejtve besimtarve shqiptar mysliman kudo qe jan...edhe urime ditlindjen teme qe e kom en ket dit :mrgreen:


:shsmile: :shsmile:
no avatar
User

unknown123

Likes: 0 post
Liked in: 0 post

Re: URIME FESTA E FITER BAJRAMIT DHE KU DO E KALONI ?

nga unknown123 » E Premte Tetor 12, 2007 3:29 pm

Me fat te gjithve :) ... inshAllah me tona tmirat edhe bereqet :)
no avatar
User

zhuti_rock

Poste

2788

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Mërkurë Maj 03, 2006 1:35 pm

Vendodhja

anej ka molla kuqe..

Re: URIME FESTA E FITER BAJRAMIT DHE KU DO E KALONI ?

nga zhuti_rock » E Premte Tetor 12, 2007 3:32 pm

Urime festa e bajramit,uroj paqe dashuri,sinqeritet,besim e vetbesim,
gjithashtu uroj qe bajromin e ardhshem ta presim shnosh e rehat!
Zoti na pranoft agjerimin te gjitheve )>

Gezuar :)>

Mëparshme Përpara

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 5 vizitorë

Powered by phpBB ® | phpBB3 Style by KomiDesign
cron