Vendi per muzikanta Rock kuptohet, shkembeni pervojat, tregoni fshehtesit e instrumenteve... etj etj...

Ritme per Sinta

no avatar
User

iLoo.st

Poste

1189

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Djelë Shkurt 04, 2007 7:07 pm

Ritme per Sinta

nga iLoo.st » E Hënë Dhjetor 31, 2007 11:19 am

- Kush osht i interesum per ritma per sint, via PM.

- Per sintat Korg, Roland, Yamaha edhe tjer.

Ritma: Turk, Bulgar, Oriental, Arabic, Jazz, Rock, Ballad, Rap, Techno, Hip Hop, Dance, Dj edhe ritma tjer modern.
no avatar
User

Korg80

Poste

5

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Premte Dhjetor 09, 2011 4:28 pm

Re: Ritme per Sinta

nga Korg80 » E Mërkurë Janar 18, 2012 8:02 am

A ki per korg pa50 ?
no avatar
User

kimi80

Poste

8

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Mërkurë Gusht 29, 2012 6:49 am

Re: Ritme per Sinta

nga kimi80 » E Mërkurë Gusht 29, 2012 7:35 am

Aki per pa2x pro ??

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor

Powered by phpBB ® | phpBB3 Style by KomiDesign
cron