Masi t'regjistroni muni me postu dishka rreth vetes ne forum. (emrin, vendin, profesionin, shkollen qe shkoni...) Krijoni naj teme t're, me emrin tan ose pseudonimin si titull.
Avatari i antarit
User

xeni4eva

Poste

3136

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Djelë Dhjetor 16, 2007 1:41 pm

Vendodhja

Gates Of Valhalla

Re: Urime FEJESA Elbarto llegenda i forumit :D

nga xeni4eva » E Enjte Mars 19, 2009 10:29 pm

urime u trashegofshi :D
Avatari i antarit
User

jacksparrow

Poste

4126

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Shtunë Prill 08, 2006 11:58 pm

Vendodhja

Ashburton Grove

Re: Urime FEJESA Elbarto llegenda i forumit :D

nga jacksparrow » E Enjte Mars 19, 2009 10:37 pm

ueh qetash pe ndij per her t par....shum urime Astrit e inshAllah Allahu osht i knaqum me ju....
Avatari i antarit
User

Beka Floyd

Grada

Moderator

Poste

3720

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Mërkurë Dhjetor 28, 2005 9:50 pm

Vendodhja

Prizren

Re: Urime FEJESA Elbarto llegenda i forumit :D

nga Beka Floyd » E Enjte Mars 19, 2009 11:29 pm

Urime per fejesen Elbarto, ju deshiroje jete te lumtur, te dyve sebashku. U TRASHEGOFSHIT :D
Avatari i antarit
User

adela

Poste

1663

Likes: 0 post
Liked in: 2 posts
Antarësuar

E Premte Janar 19, 2007 5:57 pm

Vendodhja

Prishtinë

Re: Urime FEJESA Elbarto llegenda i forumit :D

nga adela » E Enjte Mars 19, 2009 11:37 pm

Elbarto shume urime :D
Shpresoj te jeni shume te lumtur gjate jetes bashke.
Leje c'thone keta te tjeret, mos u trashegoni pa u martuar!! :P

p.s. Muki mos i thirr njerezit e gjalle legjenda ore :mrgreen:
Avatari i antarit
User

santana

Poste

7273

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Shtunë Tetor 08, 2005 5:56 pm

Vendodhja

nër pantolla

Re: Urime FEJESA Elbarto llegenda i forumit :D

nga santana » E Premte Mars 20, 2009 2:51 pm

shum urime :D
no avatar
User

Zana E Malit

Poste

2629

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Djelë Prill 06, 2008 11:18 pm

Vendodhja

United Mitrovica

Re: Urime FEJESA Elbarto llegenda i forumit :D

nga Zana E Malit » E Premte Mars 20, 2009 3:02 pm

urime fejesen..
Avatari i antarit
User

TALEBANI

Poste

2239

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Enjte Mars 23, 2006 10:45 pm

Re: Urime FEJESA Elbarto llegenda i forumit :D

nga TALEBANI » E Premte Mars 20, 2009 7:33 pm

AsTTrit, kom pas than se kurr ski mu feju e martu ti se ska kërkush rob me qu posht, po qe qorrovinat, si dihet, kan thanë ''lefsh i keq e me nafakë''.

Masi edhe ti u fejove o asllan pisi, une KURR sko mi hi asaj range, qy.


URIME e inshalla ue teala bahni rahat e kaloni nje jetë Islame, e veq hajr e mirë e edhe kur kërrset naj sprovë inshalla i bani sabër, etj.


PS: AsTTriT - t'la loja e qiknisë ................................. :shsmile:
Avatari i antarit
User

eL^bArTo

Poste

2184

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Enjte Prill 28, 2005 8:43 pm

Vendodhja

Mitrovicë

Re: Urime FEJESA Elbarto llegenda i forumit :D

nga eL^bArTo » E Premte Mars 20, 2009 10:13 pm

oo Flm shum Muki per temen, e flm krejt tjerve per urimin, inshaAllah Allahu krejtve ju gzon me tmirat e Tij qe jan tpakufishme, e ju nderon qashtu qysh mkeni nderu mu e edhe nja 100 fish ma shum. Thnx RockSonte World :).

ps. Talebe gjith je kon edhe je edhe ki me kon TTTTok, hala barku pom dhem .
Avatari i antarit
User

rock_boy18

Poste

6169

Likes: 3 posts
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Djelë Mars 04, 2007 12:24 pm

Vendodhja

n'Mitrovicë

Re: Urime FEJESA Elbarto llegenda i forumit :D

nga rock_boy18 » E Premte Mars 20, 2009 11:31 pm

oo vlla urime urime per fejesen edhe pse kom ni ma heret edhe normal kom me ta uru kshtu live kur te shoh ama edhe ne forum po ta uroj :wink: :D

urime urime inshAllah i kini gjith mirat e jetes e kaloni sa ma mir :)
Avatari i antarit
User

DeSeRtRoSe

Poste

993

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Enjte Gusht 24, 2006 3:53 pm

Re: Urime FEJESA Elbarto llegenda i forumit :D

nga DeSeRtRoSe » E Djelë Mars 22, 2009 2:52 pm

Urime vella fejesen dhe te prifshin te mirat ne jete..
lajm shume i mire..tash e kane rradhen Talebani dhe Muki. :)

Allahu qofte gjithmone i kenaqur me ju.

Selam alejkum...
Avatari i antarit
User

rockgirl85

Poste

4343

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Premte Mars 18, 2005 8:48 pm

Vendodhja

Lund - Sweden

Re: Urime FEJESA Elbarto llegenda i forumit :D

nga rockgirl85 » E Martë Mars 24, 2009 12:14 am

Urime my bro... Urime fejesen.. shume jam ndi mire dhe shum jam
gzu... inshAllah keni nje jet te lumtur, dhe perjetoni sene te mira njete gjithmon..

dot pres me ta uru live... dhe pak.

(K)(L) your sis!

Mëparshme

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 3 vizitorë

Powered by phpBB ® | phpBB3 Style by KomiDesign
cron