Diskutime rreth Filmave dhe TV serialeve
Avatari i antarit
User

jacksparrow

Poste

4126

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Shtunë Prill 08, 2006 11:58 pm

Vendodhja

Ashburton Grove

nga jacksparrow » E Enjte Korrik 19, 2007 10:45 am

une spo muj mi kuptu qeta qi po thojn MATRIXI film palidhje.....po qaj film ka bo revolucion n film breee....nishi sidomos osht kryeveper....toni do tjer po thojn KILL BILL film palidhje...po qaj film m kall krejt...nejse

sa per filma palidhje...krejt filmat e STEVEN SEGALIT edhe t VAN DAMMIT jon mut mut dhe vetem mut.......ka edhe plot filam tjer qi jon t dopt po sjom kan kujtohen...njni prej tyne osht LITTLE MAN...akher skom pa film ma t dobt.....
Avatari i antarit
User

aenima

Grada

Moderator

Poste

2152

Likes: 1 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Enjte Tetor 05, 2006 10:09 am

Vendodhja

Adam Jones' Sixth Finger

nga aenima » E Enjte Korrik 19, 2007 10:49 am

jacksparrow shkroi:une spo muj mi kuptu qeta qi po thojn MATRIXI film palidhje.....po qaj film ka bo revolucion n film breee....nishi sidomos osht kryeveper....toni do tjer po thojn KILL BILL film palidhje...po qaj film m kall krejt...nejse

sa per filma palidhje...krejt filmat e STEVEN SEGALIT edhe t VAN DAMMIT jon mut mut dhe vetem mut.......ka edhe plot filam tjer qi jon t dopt po sjom kan kujtohen...njni prej tyne osht LITTLE MAN...akher skom pa film ma t dobt.....


ake pa tipin steven segalin kejt i rre jau then dur e kom amo ky tipi kurr se han as ni grusht bile hhehe mai "forti" o ky hehehe
no avatar
User

poNNrocK

Poste

1258

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Djelë Prill 01, 2007 2:28 pm

nga poNNrocK » E Enjte Korrik 19, 2007 11:18 am

Sdi smuj mi vlersuuu filmat a palidhje a jo see skom koh mi kshyr rrall naj njoo atoo ne pafshaa a hiq se shoo !
Avatari i antarit
User

Kaltro

Poste

1877

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Enjte Maj 10, 2007 12:25 am

Vendodhja

Prishtin

nga Kaltro » E Premte Korrik 20, 2007 12:06 am

jacksparrow shkroi:une spo muj mi kuptu qeta qi po thojn MATRIXI film palidhje.....po qaj film ka bo revolucion n film breee....nishi sidomos osht kryeveper....toni do tjer po thojn KILL BILL film palidhje...po qaj film m kall krejt...nejse

sa per filma palidhje...krejt filmat e STEVEN SEGALIT edhe t VAN DAMMIT jon mut mut dhe vetem mut.......ka edhe plot filam tjer qi jon t dopt po sjom kan kujtohen...njni prej tyne osht LITTLE MAN...akher skom pa film ma t dobt.....Njeri krejt nrregull shija jote per Kill bill..amo per mu osht filmi ma palidhje qe ka mujt me ekzistu krejt ajo i myt ...ata krejt profesionista n qat lami..ajo njo krejt i myt..palidhjeee....e sa per Little man ..po quditna qe ste paska pelqy...film ma komedi se qaj skom pa...shum i mir i argtushem...pom vjen keq qe pot thom..amo spom pelqejka shija jote te qikjo kategori..e sa per filmat e stivem segalit e van dammit pajtona me ty...shit krejt jon...ata ni ushtri e mysin me ni plum...hajt klm met mira :wink: :twisted:
Avatari i antarit
User

jacksparrow

Poste

4126

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Shtunë Prill 08, 2006 11:58 pm

Vendodhja

Ashburton Grove

nga jacksparrow » E Premte Korrik 20, 2007 12:42 am

Kaltro shkroi:
jacksparrow shkroi:une spo muj mi kuptu qeta qi po thojn MATRIXI film palidhje.....po qaj film ka bo revolucion n film breee....nishi sidomos osht kryeveper....toni do tjer po thojn KILL BILL film palidhje...po qaj film m kall krejt...nejse

sa per filma palidhje...krejt filmat e STEVEN SEGALIT edhe t VAN DAMMIT jon mut mut dhe vetem mut.......ka edhe plot filam tjer qi jon t dopt po sjom kan kujtohen...njni prej tyne osht LITTLE MAN...akher skom pa film ma t dobt.....Njeri krejt nrregull shija jote per Kill bill..amo per mu osht filmi ma palidhje qe ka mujt me ekzistu krejt ajo i myt ...ata krejt profesionista n qat lami..ajo njo krejt i myt..palidhjeee....e sa per Little man ..po quditna qe ste paska pelqy...film ma komedi se qaj skom pa...shum i mir i argtushem...pom vjen keq qe pot thom..amo spom pelqejka shija jote te qikjo kategori..e sa per filmat e stivem segalit e van dammit pajtona me ty...shit krejt jon...ata ni ushtri e mysin me ni plum...hajt klm met mira :wink: :twisted:


ok qyre KILL BILLin me kqyr e me analizu mir del qi osht film i fort...dihet niher kush o regjisor....Quentin Tarantino....mu plot ma bojn qi o palidhje film....se osht diqysh interesant...gjaki shkon si neper crtana.....amo ai vet qashtu e ka bo....osht nifar satire n film....
e sa per LITTLE MAN.....arsyja kryesore qi nuk em ka pelqy o kon rjedha e ngjarjes...veq me kqyr niher e me thon....a thu qa dashti me thon ky me kto...vjen n perfundim qi kurgjohiq.....tash une spo thom qi ska pas skena hajgare....se edhe mu m vike me kesh me do sende....amo une filmin e kqyri si ngjarje.....regjia osht kryesorja....normal edhe aktrimi.....

ti mem pa qfar filma m pelqejn mu t vjen merzi.....krejt jon asi t vjeter....tash kur kqyri filma n DIGITALB krejtve ju pelqen ja 5 ja 7 amo une AUTORIN se ndroj me asnjonen......ajde me t mira
Avatari i antarit
User

bg82

Grada

Moderator

Poste

2784

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Premte Dhjetor 01, 2006 11:56 am

Vendodhja

New York

nga bg82 » E Premte Korrik 20, 2007 12:52 am

Water World - Kevin Costner
em doket qe osht humbje e dy ore e gjys
Avatari i antarit
User

ex-odi

Poste

106

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Martë Korrik 03, 2007 2:41 pm

Vendodhja

Gjilan

nga ex-odi » E Premte Korrik 20, 2007 8:50 am

top gun film ma palidhje zdi a ka.
no avatar
User

eLirë

Poste

84

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Premte Maj 23, 2008 11:05 am

Re: Cili eshte filmi me palidhje qe keni pare ndonjehere

nga eLirë » E Mërkurë Qershor 25, 2008 9:30 am

taxi4 shum film palidhje-4-
Avatari i antarit
User

The Green

Poste

4540

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Djelë Korrik 01, 2007 12:59 pm

Re: Cili eshte filmi me palidhje qe keni pare ndonjehere

nga The Green » E Mërkurë Qershor 25, 2008 11:39 am

N'pergjithsi filmat fantastik jone deshtim, pffff
Avatari i antarit
User

Clavicula

Poste

9460

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Shtunë Qershor 30, 2007 11:24 pm

Vendodhja

East Center

Re: Cili eshte filmi me palidhje qe keni pare ndonjehere

nga Clavicula » E Mërkurë Qershor 25, 2008 12:14 pm

Ka shume, amo po nisna prej vendoreve "Cimerat". Qesi deshtimi ne jav ka ni serial ta qes.
no avatar
User

cimi_rhcp

Poste

5665

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Shtunë Shtator 09, 2006 4:00 pm

Vendodhja

Capital

Re: Cili eshte filmi me palidhje qe keni pare ndonjehere

nga cimi_rhcp » E Mërkurë Qershor 25, 2008 12:20 pm

komedite romantike te viteve te fundit ta shpifin kejt, hiq sun i duroj.
tani, do filma si 13 goin 30, tani do filma me 50 centin, eminem, justin pederin etj etj.
i just hate those movies.

ajt, ejvalla :arrow:
Avatari i antarit
User

Psychotron

Poste

72

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Enjte Korrik 17, 2008 12:56 am

Re: Cili eshte filmi me palidhje qe keni pare ndonjehere

nga Psychotron » E Enjte Korrik 17, 2008 2:51 am

The Green shkroi:N'pergjithsi filmat fantastik jone deshtim, pffff


:arrow: :arrow: si Jet Lee ONE (pfaa ta tesh me fantazi)
Avatari i antarit
User

Fulladrenalin

Poste

36

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Djelë Prill 10, 2005 9:58 pm

Vendodhja

Bern

Re: Cili eshte filmi me palidhje qe keni pare ndonjehere

nga Fulladrenalin » E Premte Korrik 18, 2008 2:51 am

John Rambo

Kush don me pa explosione, gjak edhe teper shum mbytje pa logjik me ta kqyr "John Rambo" hahaah
Avatari i antarit
User

Che !!!

Grada

Moderator

Poste

5680

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Martë Gusht 02, 2005 10:43 pm

Vendodhja

West Of Somewher

Re: Cili eshte filmi me palidhje qe keni pare ndonjehere

nga Che !!! » E Premte Korrik 18, 2008 11:04 am

Sin City film ma palidhje kurr skom pa po u duke me kqyr se Jessica Alba del ka fundi i filmit :lol:
Avatari i antarit
User

metalheart

Poste

3001

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Premte Korrik 07, 2006 4:59 pm

Vendodhja

SHKUP

Re: Cili eshte filmi me palidhje qe keni pare ndonjehere

nga metalheart » E Premte Korrik 18, 2008 8:39 pm

krejt filmat me JET LEE , shum palidhje jon mytet tu fluturu tipi

Mëparshme Përpara

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor

Powered by phpBB ® | phpBB3 Style by KomiDesign
cron