kthimi i virgjinitetit..

Moderators: Beka Floyd, bg82, username

User avatar
ROSSONERO
Posts: 1902
Joined: Fri Jan 07, 2005 8:25 pm
Location: Prishtinë !!!
Contact:

Post by ROSSONERO »

Oj Ornella :arrow: ti po tregohesh se je shumë e re nga vet ato postimet e juaja :!: Është e vërtet që moti nuk ta kom prek, po nejse.
Unë postoj këtu për me i bërë temat më interesant e jo nga ajo që e ndiej në mbrendësi, sepse vet tema nuk ka të bëjë me diçka konkrete :!:
Dashuria & Sexi :!: Besoj se tash më ke kuptuar.
SickBoy
Posts: 33
Joined: Sat Jun 25, 2005 6:48 pm

Re: kthimi i virgjinitetit..

Post by SickBoy »

ROSSONERO wrote:
SickBoy wrote:
OrneLLa wrote:
SickBoy wrote:për ne Prishtin nuk di qka te tham, por ketu ne CH(zvicerr) shum femra kthejn vergjinitetin, une njofi 3 4 raste qe ekan kthy...

ketu kushton 980 dej 1000 fr


kom ni se edhe per 850 Fr. mundesh me kthy vergjinitetin...

a po ma pagun :D :D ...se ti ki pare plot :x


nma dhash besen qe masi te kthej mem lanen meta prish apet hahhahaha


tanaj ne fund prap ta paguj :D


Hej njerz :!: A e bojna 1 marrveshje bre :lol: Kshtut :arrow: Ornella po thot që i ka humb Virgjiniteti dikund , s'po mundet me gjejt edhe po kërkon ndihmë që ne me ja kthy. Po i thot SickBoy-t ke pare edhe me ja pagu, çka SickBoy ja pagun pa problem :wink:
Po e bëjm kshtu :arrow: Pe qojm Ornellën te qaj DR. le t'ja qepe :lol: e tane pi hi une i pari edhe po ja prishi prap :shsmile: eeeeee tane ti SickBoy e qon te aj dosti yt me ja ndreq prap, e tane çka t'duni boni ju :arrow: Vetëm, sa t'mundemi pe qojm :arrow: prish e ndreq :shsmile:
Cka po thuni :arrow: shum Ide e smut a :P



Po mundojshe me qenen shum intelegent dhe humoristik,por zoti sta paska dhonen talentin sa duhet lidhje me keto thema.

Qka baj une me ornella muhabet msundesh edhe ti...se preket qika dhe ta fut papuqe kres.


Eh kthemi ne them:

Ekam nje pytje: Adini dhe anjifni ju ndonji femer qe e ka ber ket operation?

nese po: Amundet te dallohet diqka? pO mendoj si mundet nje mashkull me dit qe po marton grue te IQme???
User avatar
BurnOut
Posts: 7755
Joined: Thu Nov 25, 2004 8:18 pm
Location: 038

Post by BurnOut »

jo se njoh kerkon valla
User avatar
ROSSONERO
Posts: 1902
Joined: Fri Jan 07, 2005 8:25 pm
Location: Prishtinë !!!
Contact:

Re: kthimi i virgjinitetit..

Post by ROSSONERO »

SickBoy wrote:
ROSSONERO wrote:
SickBoy wrote:
OrneLLa wrote:
SickBoy wrote:për ne Prishtin nuk di qka te tham, por ketu ne CH(zvicerr) shum femra kthejn vergjinitetin, une njofi 3 4 raste qe ekan kthy...

ketu kushton 980 dej 1000 fr


kom ni se edhe per 850 Fr. mundesh me kthy vergjinitetin...

a po ma pagun :D :D ...se ti ki pare plot :x


nma dhash besen qe masi te kthej mem lanen meta prish apet hahhahaha


tanaj ne fund prap ta paguj :D



Hej njerz :!: A e bojna 1 marrveshje bre :lol: Kshtut :arrow: Ornella po thot që i ka humb Virgjiniteti dikund , s'po mundet me gjejt edhe po kërkon ndihmë që ne me ja kthy. Po i thot SickBoy-t ke pare edhe me ja pagu, çka SickBoy ja pagun pa problem :wink:
Po e bëjm kshtu :arrow: Pe qojm Ornellën te qaj DR. le t'ja qepe :lol: e tane pi hi une i pari edhe po ja prishi prap :shsmile: eeeeee tane ti SickBoy e qon te aj dosti yt me ja ndreq prap, e tane çka t'duni boni ju :arrow: Vetëm, sa t'mundemi pe qojm :arrow: prish e ndreq :shsmile:
Cka po thuni :arrow: shum Ide e smut a :P



Po mundojshe me qenen shum intelegent dhe humoristik,por zoti sta paska dhonen talentin sa duhet lidhje me keto thema.

Qka baj une me ornella muhabet msundesh edhe ti...se preket qika dhe ta fut papuqe kres.


Eh kthemi ne them:

Ekam nje pytje: Adini dhe anjifni ju ndonji femer qe e ka ber ket operation?

nese po: Amundet te dallohet diqka? pO mendoj si mundet nje mashkull me dit qe po marton grue te IQme???


Qe une po ta jap përgjigjen megjith se më kundërshtove. I njoh disa raste që Mjeku pasi që i ka bërë Virgjine, për mos me e tradhtu punën e lavdishme të tij, i ka shti nga një Zhilet t'firmës "Gillete" n'pid* ( pastaj ka dal qyky VIC ), edhe i ka thon deri në natën e dhondrris nuk guxon me e hjek zhiletin nga Pid*i. Mirpo fatkeqsisht ka pas qasi Femra trullavica tonat ( Shqiptare ), që kan harru me hjek zhiletin prej atyshit edhe mbasi i ka hy Dhondrri K@r qat nat :arrow: Ju ka nda K@ri n'dy pjesë,bash si pjepën :shsmile: se ky tipi i ka dhon Zor. Kujdes mos po të ndodh e njejta edhe ty :!:
Mos t'harrojmë se ka pas raste që njeri ka mbet pa Gjuhë :arrow: kinse me përvojë edhe e ka praktiku Paralojën :shsmile:
Cka ka ndodh me to :arrow: Sot e ksaj dite belbzon, shkaku i Nuses.
Une të kisha propozu ty kur t'hish n'dhondërr :arrow: shtinja Gishtin së pari. Edhe nëse ta pret njonin, i ke edhe 9 tjerë :shsmile:
Nëse nuk ta pret atëher lirisht qit allti :arrow: se Gruja t'ka dal Virgjine :lol:
Lavinia
Posts: 1630
Joined: Wed Nov 03, 2004 2:20 pm

Post by Lavinia »

ROSSONERO wrote:Oj Ornella :arrow: ti po tregohesh se je shumë e re nga vet ato postimet e juaja :!: Është e vërtet që moti nuk ta kom prek, po nejse. Unë postoj këtu për me i bërë temat më interesant e jo nga ajo që e ndiej në mbrendësi, sepse vet tema nuk ka të bëjë me diçka konkrete :!:
Dashuria & Sexi :!: Besoj se tash më ke kuptuar.


ohhh hajvani i mbrapsht.... as qe ki shans ndonjehre me ma prek ... po te lutem merru me qka te shkon e jo me ba kishe une vehten kuller se po foli qeshtu...ec shko ruj lopt ose at talent se ta ka fal zoti...edhe mos i analazo njerzt palidhje ok... leje njezr rehat... qy... :evil:
User avatar
man in black
Posts: 2488
Joined: Tue Dec 23, 2003 8:44 pm
Location: F e r ! z a j
Contact:

Post by man in black »

Locked ....ma mir koka mja bo spaska hajr qitu,e pasni bo m...
User avatar
PiDB20+kg
Posts: 160
Joined: Tue May 31, 2005 7:15 pm

Re: kthimi i virgjinitetit..

Post by PiDB20+kg »

ronalldo wrote:ej njerz kom ni qe ne pr dikun ne bregun e diellit po ja kthejshin femrave virgjinitetin
edhe ne kosovare o kon ky sen ...
a din naj kush ma shume per kete sen \.>>dikun 160 euro po kushtojek



mes u merzit fort bre se ska gjo prej ksaj punee
User avatar
Ritchie_Kotzen
Posts: 710
Joined: Mon Jun 13, 2005 6:25 pm
Location: Shqipëria Etnike

Post by Ritchie_Kotzen »

Virgjiniteti është ndërtim pa leje heret a vonë duhet të prishet....

Ka dek femna virgjine moti jaranat e mi me ransi sot u bo mi gjet ni
Femen qe ta then K*rin muhabet se jon bo edhe shum budallica bre
Nonen...

Memphis Platinum!!
User avatar
skinhead
Posts: 5392
Joined: Sun Dec 26, 2004 5:37 pm
Location: Reich!
Contact:

Post by skinhead »

eyy serioz po habitna me do postime
po lene more mos u merni me sene t kota pash robt ni piidh qa prishet ska shanc me ngjit mos floni pallavra veq hajt t shkruj dishka

bimna mu njo ta prishi e shini a munet me ngjit mo :shsmile:
User avatar
Slash'S
Posts: 1220
Joined: Wed Feb 02, 2005 10:29 pm
Location: N'qender t'vemendjes

....

Post by Slash'S »

valla per me kthy virgjinitetin sdi une veq kush don me hup let lajmrohet :shsmile:
User avatar
ronalldo
Posts: 99
Joined: Mon Mar 21, 2005 5:13 pm
Location: ferizaj

Post by ronalldo »

slash pom vyka ndihma jote
e kom kojshi nje plak qe hala eshte virgjer e po don ,,,,,,...
a mun mem kry pune..
Gili
Posts: 967
Joined: Thu May 12, 2005 9:17 pm

Post by Gili »

i lexova krejt postimet nqet teme edhe tash e kom ni pytje per djemt qe kan marr pjes nqet teme.
Sa vjet i keni????!!!!


seriozisht po ma qoni mallin si mi pas 12 vjet..nqat mosh kur djemt jon kurioz shume rreth sexit edhe femres npergjithsi...edhe si te nijn fjalen sex apo **** ja fillojn mu zgerdhi(me kesh), me fol palidhje...edhe thjesht get to eksajded.

kadalni..dilni flladitnu.
na jena trritun apo jo?
shkruni si njerz e mos folni palidhje.
mos perdorni fjale palidhje.
edhe keni kujdes qa po shkruni...se shumica e postimeve shume ofenduse ndaj gjinis femrore..
jeni ka kallxohni shume tdobet.

plzzz
zeppelin
Posts: 52
Joined: Mon Oct 18, 2004 10:33 pm
Location: podujevë
Contact:

Re: kthimi i virgjinitetit..

Post by zeppelin »

ronalldo wrote:ej njerz kom ni qe ne pr dikun ne bregun e diellit po ja kthejshin femrave virgjinitetin
edhe ne kosovare o kon ky sen ...
a din naj kush ma shume per kete sen \.>>dikun 160 euro po kushtojek

Ka njeri tash na ke mbyt krejt ja u msove vendin femrave ku me shku mi kthy vergjinitetin .....
RockX
Posts: 592
Joined: Sat Dec 13, 2003 1:51 pm
Location: Ferizaj
Contact:

Post by RockX »

po muj me jav kthy un virgjenitetin amo pa jav hup smuj me ja kthy :P
User avatar
Shpati_Dj
Posts: 221
Joined: Fri Jul 22, 2005 1:22 pm
Location: Gjakovë ▒

Post by Shpati_Dj »

Sipas do fjalve (thashethemeve) thojn pas mbarimit te punes duhet te qitet limon dhe ajo mund te ngjitet paksa
Po ksaj pune si besoj kurr sepse kjo pun osht si nje got
''Gota kur thehet njeher nuk ngjitet moo ''

E na mashqit nuk kena faj ... kur ja kona ni femnes mi hup pse mja fal dakikin

ciaoo :arrow:
Post Reply