kthimi i virgjinitetit..

Moderators: Beka Floyd, bg82, username

User avatar
prodigy
Posts: 971
Joined: Tue Feb 08, 2005 6:42 pm
Location: Lordaeron
Contact:

Post by prodigy »

hahahagaghahhahahaaghahagahahahahaha multi virgjinitett
User avatar
Coperfield
Posts: 261
Joined: Sat Apr 30, 2005 12:22 am
Location: Active Directory
Contact:

Post by Coperfield »

prodigy wrote:hahahagaghahhahahaaghahagahahahahaha multi virgjinitett

hehehehehhe
Po de po vet a edhe qaj sen paska dal hehe qe me i than qe ja kan fillu me i bo fallc tash pi turkijes kan me i pru edhe ne star bingo kan me i fitu hahahahah numrin 24 urime i nderuar keni fituar virgjinitetin nese jeni virgjine lirisht humbeni ghaghaghaghaghghaghagha
User avatar
purasi
Posts: 121
Joined: Wed Jun 08, 2005 9:42 pm
Location: Ferizaj

Post by purasi »

...........heheh po me vjen qud qe spasni ni more........po te benafi ne ditshi ku i bjen kishin pru me ble virgjinitetin 12.34 cent ish copa..ma po deshke me rezervu renin ni jav ma heret se po bojke ren shum......ani sidomos ata qe e kon se po bajshin men me majt rezerv masi ta hupin...........shfrytzoni rastin femrushka.............gani gani ma shpejt
User avatar
ROSSONERO
Posts: 1902
Joined: Fri Jan 07, 2005 8:25 pm
Location: Prishtinë !!!
Contact:

Post by ROSSONERO »

Moti është në Mod ky Send :lol: Të mjerët na vallahi. Eeee sa Pushka ka me kërsit mbas Dhondrris. E ndodh që ndonjë kojshi thotë :arrow: S'po di a me i besu Kojshis tem që i doli Nusja Virgjine, apo këtij K@rit tem që ka jum sill ja kom Iq :shsmile:
Shëndosh na.... s'kem çka me bo :!: Sa e sa njeri ka me u krenu :arrow: Më ka dal Nusja Virgjine :lol: Virgjine n'vesh kuptohet, se për aty posht qe po ju a paraqes një poezi kushtuar Dhipit :arrow:

" Ty o P*dh të qofshim fal,
se nga ti ne kemi dal.
Po të kishte Pid*i dhom,
s'do të mbetke K@r në kom,
Pasi Pid*i Dhom Nuk ka :arrow:
Qini Burra se nuk ju ha " :shsmile: :shsmile: :shsmile: :shsmile: :shsmile:

Na rrofshi o ju Pid*a :lol:
qendrimos
Posts: 6800
Joined: Thu Nov 11, 2004 9:03 pm
Location: Prishtinë

Post by qendrimos »

ahahhahaha na rrofshi ahahah :shsmile:
SickBoy
Posts: 33
Joined: Sat Jun 25, 2005 6:48 pm

Re: kthimi i virgjinitetit..

Post by SickBoy »

ronalldo wrote:ej njerz kom ni qe ne pr dikun ne bregun e diellit po ja kthejshin femrave virgjinitetin
edhe ne kosovare o kon ky sen ...
a din naj kush ma shume per kete sen \.>>dikun 160 euro po kushtojek


për ne Prishtin nuk di qka te tham, por ketu ne CH(zvicerr) shum femra kthejn vergjinitetin, une njofi 3 4 raste qe ekan kthy...

ketu kushton 980 dej 1000 fr
Lavinia
Posts: 1630
Joined: Wed Nov 03, 2004 2:20 pm

Re: kthimi i virgjinitetit..

Post by Lavinia »

SickBoy wrote:për ne Prishtin nuk di qka te tham, por ketu ne CH(zvicerr) shum femra kthejn vergjinitetin, une njofi 3 4 raste qe ekan kthy...

ketu kushton 980 dej 1000 fr


kom ni se edhe per 850 Fr. mundesh me kthy vergjinitetin...

a po ma pagun :D :D ...se ti ki pare plot :x
SickBoy
Posts: 33
Joined: Sat Jun 25, 2005 6:48 pm

Re: kthimi i virgjinitetit..

Post by SickBoy »

OrneLLa wrote:
SickBoy wrote:për ne Prishtin nuk di qka te tham, por ketu ne CH(zvicerr) shum femra kthejn vergjinitetin, une njofi 3 4 raste qe ekan kthy...

ketu kushton 980 dej 1000 fr


kom ni se edhe per 850 Fr. mundesh me kthy vergjinitetin...

a po ma pagun :D :D ...se ti ki pare plot :x


nma dhash besen qe masi te kthej mem lanen meta prish apet hahhahaha


tanaj ne fund prap ta paguj :D
User avatar
ROSSONERO
Posts: 1902
Joined: Fri Jan 07, 2005 8:25 pm
Location: Prishtinë !!!
Contact:

Re: kthimi i virgjinitetit..

Post by ROSSONERO »

SickBoy wrote:
OrneLLa wrote:
SickBoy wrote:për ne Prishtin nuk di qka te tham, por ketu ne CH(zvicerr) shum femra kthejn vergjinitetin, une njofi 3 4 raste qe ekan kthy...

ketu kushton 980 dej 1000 fr


kom ni se edhe per 850 Fr. mundesh me kthy vergjinitetin...

a po ma pagun :D :D ...se ti ki pare plot :x


nma dhash besen qe masi te kthej mem lanen meta prish apet hahhahaha


tanaj ne fund prap ta paguj :D


Hej njerz :!: A e bojna 1 marrveshje bre :lol: Kshtut :arrow: Ornella po thot që i ka humb Virgjiniteti dikund , s'po mundet me gjejt edhe po kërkon ndihmë që ne me ja kthy. Po i thot SickBoy-t ke pare edhe me ja pagu, çka SickBoy ja pagun pa problem :wink:
Po e bëjm kshtu :arrow: Pe qojm Ornellën te qaj DR. le t'ja qepe :lol: e tane pi hi une i pari edhe po ja prishi prap :shsmile: eeeeee tane ti SickBoy e qon te aj dosti yt me ja ndreq prap, e tane çka t'duni boni ju :arrow: Vetëm, sa t'mundemi pe qojm :arrow: prish e ndreq :shsmile:
Cka po thuni :arrow: shum Ide e smut a :P
User avatar
SOPRANO
Administrator
Posts: 12039
Joined: Thu Jun 17, 2004 3:04 am
Location: tu plepi

Post by SOPRANO »

ROSSONERO wrote:Moti është në Mod ky Send :lol: Të mjerët na vallahi. Eeee sa Pushka ka me kërsit mbas Dhondrris. E ndodh që ndonjë kojshi thotë :arrow: S'po di a me i besu Kojshis tem që i doli Nusja Virgjine, apo këtij K@rit tem që ka jum sill ja kom Iq :shsmile:
Shëndosh na.... s'kem çka me bo :!: Sa e sa njeri ka me u krenu :arrow: Më ka dal Nusja Virgjine :lol: Virgjine n'vesh kuptohet, se për aty posht qe po ju a paraqes një poezi kushtuar Dhipit :arrow:

" Ty o P*dh të qofshim fal,
se nga ti ne kemi dal.
Po të kishte Pid*i dhom,
s'do të mbetke K@r në kom,
Pasi Pid*i Dhom Nuk ka :arrow:
Qini Burra se nuk ju ha " :shsmile: :shsmile: :shsmile: :shsmile: :shsmile:

Na rrofshi o ju Pid*a :lol:



hahahaha qfar poezie :shsmile:

...per pak je kon ka um shti me kajt :shsmile:
User avatar
AciDDeaTH
Posts: 624
Joined: Thu Jun 09, 2005 4:50 pm
Location: Mitro

Post by AciDDeaTH »

op op qa spo bon vaki ne dit te sodit po qa me ju bo atyne femnave qe tuten phaaa far katastrofe per tu.
User avatar
eL^bArTo
Posts: 1932
Joined: Thu Apr 28, 2005 8:43 pm
Location: Mitrovicë
Contact:

Post by eL^bArTo »

pse bre e kini qel kit tem dej qitash nashta najnjona skan dit tash e kan marr vesh kuu nqaf na murrt :P:P.......
dj_flash
Posts: 180
Joined: Tue May 03, 2005 7:34 pm
Location: Rock Mitrovica
Contact:

Post by dj_flash »

heheheh qysh jo ama te qpoj une tkallxoj a qepeeeet :P
User avatar
eL^bArTo
Posts: 1932
Joined: Thu Apr 28, 2005 8:43 pm
Location: Mitrovicë
Contact:

Post by eL^bArTo »

dj_flash wrote:heheheh qysh jo ama te qpoj une tkallxoj a qepeeeet :P


Kan perparu vllau jem mjetet tash po bojn gjithqka edhe ky sen osht i mundshum ....mos vet na ka honger dreqi e hajt.........
Lavinia
Posts: 1630
Joined: Wed Nov 03, 2004 2:20 pm

Re: kthimi i virgjinitetit..

Post by Lavinia »

ROSSONERO wrote:Hej njerz :!: A e bojna 1 marrveshje bre :lol: Kshtut :arrow: Ornella po thot që i ka humb Virgjiniteti dikund , s'po mundet me gjejt edhe po kërkon ndihmë që ne me ja kthy. Po i thot SickBoy-t ke pare edhe me ja pagu, çka SickBoy ja pagun pa problem :wink:
Po e bëjm kshtu :arrow: Pe qojm Ornellën te qaj DR. le t'ja qepe :lol: e tane pi hi une i pari edhe po ja prishi prap :shsmile: eeeeee tane ti SickBoy e qon te aj dosti yt me ja ndreq prap, e tane çka t'duni boni ju :arrow: Vetëm, sa t'mundemi pe qojm :arrow: prish e ndreq :shsmile:
Cka po thuni :arrow: shum Ide e smut a :P


allahile qysh po doket nuk ki prek qe ni koh te gjat femen...a po qka hamomin ki ???
Post Reply