Shkinat jon tforta!

Moderators: Beka Floyd, bg82, username

User avatar
SOPRANO
Administrator
Posts: 12039
Joined: Thu Jun 17, 2004 3:04 am
Location: tu plepi

Post by SOPRANO »

shkinat jan kllas femra.
User avatar
MaEsttr.0
Posts: 2120
Joined: Sat Jan 17, 2004 1:16 pm
Location: n'Pentagram !
Contact:

Post by MaEsttr.0 »

PONA, ka edhe femra qe thojn shkijet faca jon sene.. valla mu m'pelqejn ska lidhje me kombin e tynee... :) tipkat kan stil edhe jon t'bukura :P
User avatar
TuTa
Posts: 3952
Joined: Sat Jan 08, 2005 10:23 pm
Location: somewhere out there is my life. . .destination unknown
Contact:

Post by TuTa »

valla doren en zemer t'forta jon shkinattt caricaaa jon ani pse si dojm naa shkijet veq shkina uffffff pot mira jonn....
User avatar
MaChA
Posts: 459
Joined: Tue Jun 07, 2005 3:59 pm
Location: Ni Banes Me Qira
Contact:

Post by MaChA »

sexi edhe politika kerka ngat nuk jone njona me tjetren.. si me thon kisha bo sex ne ni suedeze si me ni shkin njejt osht ajo pune per mendimin tem .. se te dyjat jan te shteteve te ndryshme ..

e qesaj shkine une ja kisha honger .......krejt qa i ka :wink: :o


Image

woowwwww
User avatar
lonchi
Posts: 1231
Joined: Thu Dec 16, 2004 12:10 am
Location: peja

Post by lonchi »

MaChA wrote:sexi edhe politika kerka ngat nuk jone njona me tjetren.. si me thon kisha bo sex ne ni suedeze si me ni shkin njejt osht ajo pune per mendimin tem .. se te dyjat jan te shteteve te ndryshme ..

e qesaj shkine une ja kisha honger .......krejt qa i ka :wink: :o


Image

woowwwww


ma ma macha mos qesine foto te fota , vaalla qekjo koka cop e gjys qesena sja kisha fal minutin eheh
Gili
Posts: 967
Joined: Thu May 12, 2005 9:17 pm

Post by Gili »

ani se kthehen shkijet e shkinat apet..
tani mundeni mu knaq me bukurin e tyne.
User avatar
MaChA
Posts: 459
Joined: Tue Jun 07, 2005 3:59 pm
Location: Ni Banes Me Qira
Contact:

Post by MaChA »

Gili wrote:ani se kthehen shkijet e shkinat apet..
tani mundeni mu knaq me bukurin e tyne.


HAHA GILI ME FAL SE PO TE THOM VEQ E KI PERZI SEXIN ME POLITIK KU AS NJONA ME TJETREN NUK KAN LIDHJE ....
E KERKUSH NUK OSHT TU THON ISHALLA KTHEHEN SHKINAT NE KOSOV E NA TONSHI KNAQEM ME BUKURI TYNE ....
SE UNE ME NI SHQIPTARE NUK I NDRROJ 5 SHKINA .... PO PSE JO KUR TE VJEN SHANSA MOS ME IQ NI SHKIN ....
E CEKA EDHE MA NELT SI ME BO SEX ME NI SHKIN SI ME NI SUEDEZE OSE PA MAR PARASYSH PI CILIT SHTET VJEN AJO ....
E SIPAS TEJE SHQIPTARI VEQ ME SHQIPTARE E SHKIJET VEQ ME SHKINA SUEDEZT VEQ ME SUEDEZE ETJ ETJ ....
NORMA OSHT AJO ME BO SEX EDHE ME NACJONILITETE TJERA ....
MENDIMI JEM OSHT A


RRESPEKT 4 ALLLLLLLLLLLLLLLLL :wink:
User avatar
ROSSONERO
Posts: 1902
Joined: Fri Jan 07, 2005 8:25 pm
Location: Prishtinë !!!
Contact:

Post by ROSSONERO »

Gjithçka që është e pa arritur na duket superiore. Besoj se më kuptoni se çfar dua të them :!: Përndryshe, femrat Shqiptare janë më të mirat, sikur ato t'njihnin më tepër BONTON dhe do t'i ndryshonin sjelljet
User avatar
penix
Posts: 112
Joined: Fri Aug 26, 2005 2:26 pm

Post by penix »

Gili wrote:ani se kthehen shkijet e shkinat apet..
tani mundeni mu knaq me bukurin e tyne.



oj Gili ty nuk tu prishet qefi me u kthy shkinat ne kosove ( sepse tani as suedija nuk mundet me te kthy ty ne kosove ) .

larg po mendojshe por kthehemi temes prap
shkinat dijne te jetojne jeten e tyre sexuale dhe ekonomike , poashtu edhe me politike jan te forta e jo si shqiptaret qe gjysma e tyre nuk e dijne alfabetin nderi ne fund
User avatar
[DelFini]
Posts: 4984
Joined: Sun Jan 23, 2005 10:54 am
Location: shum terr

Post by [DelFini] »

shka t`mir e shkin t`keqe ska.

a e din pse, se shkinat sjon krenu qe shkojn virgjine te burri, po jon krenu qe din me u asish mir :).
Gili
Posts: 967
Joined: Thu May 12, 2005 9:17 pm

Post by Gili »

penix wrote:
Gili wrote:ani se kthehen shkijet e shkinat apet..
tani mundeni mu knaq me bukurin e tyne.



oj Gili ty nuk tu prishet qefi me u kthy shkinat ne kosove ( sepse tani as suedija nuk mundet me te kthy ty ne kosove ) .

larg po mendojshe por kthehemi temes prap
shkinat dijne te jetojne jeten e tyre sexuale dhe ekonomike , poashtu edhe me politike jan te forta e jo si shqiptaret qe gjysma e tyre nuk e dijne alfabetin nderi ne fund


po nisesh prej nones tone qe tka pjell a..
spom qudite..qe po shihet respekti yt per femren shqiptare.
ski faj ti...

gjdo dite e ma shume pom dokni tflliqt bre..
krejt ni pakic e vogel meshkuj shqiptar jon qe muj mi respektu...
ur so fucking trashi..ashtu era kaki po ju vjen.


pe sho qe asni tipk e forumit spo bon zo ktu hiq..
pom dhimen.
User avatar
Pinceta
Posts: 610
Joined: Mon Jul 11, 2005 7:08 pm
Location: ŠTOJ

Post by Pinceta »

Masparti kisha me bo ni hyrje pak t'keqe po thjesht mo kit antaren Gili sjom ka e duroj edhe spo muj pa e shajt ... une kurgjo personale me Gilin skom , as kur skom fol n'msn e as skom komuniku n'msn , ja kom pa niher do foto t'dopta t'gishtave t'komve qi mi kan qu kornflleskat per t'keqe edhe sen tjeter ama qitash forja osht qi thjesht spo muna me bajt edhe spo muj pa e shajt !

tema osht shum e dopt , edhe kjo qika po thot qi shiptart krenohen me shkina..... masparti dihet qi shiptart jon renca edhe dojin mu tregu kishe na jebaqa nderkombtar ku me ni 'QAO' thot e kom qi po qe se ka qi se ren , nashta i ka mshu grusht me to , ose o derdh n'fantazia t'asej qike po me qi jo , e nese e ka qi naj maxhup'shkin ajo osht tjeter muhabet ose naj shkin shum t'dopt se shkinat qi dijin me majt veten jon shum t'menqme , qaq t'menqme sa smuni me mar me mend edhe ato per femnat tona t'dopta apo t'retardume jon TATA-MATA ndaq per **** , ndaq per stajll , ndaq per men !

une perveti skom qejf me qi shkin po kom qejf mu martu me shkin :D
(mos ma teshni ****)

i juaji dhe i joni
Pincë Etaj' :D
User avatar
shnooky
Posts: 1090
Joined: Tue Aug 30, 2005 10:38 pm
Location: Štoj

Post by shnooky »

Pinceta wrote:Masparti kisha me bo ni hyrje pak t'keqe po thjesht mo kit antaren Gili sjom ka e duroj edhe spo muj pa e shajt ... une kurgjo personale me Gilin skom , as kur skom fol n'msn e as skom komuniku n'msn , ja kom pa niher do foto t'dopta t'gishtave t'komve qi mi kan qu kornflleskat per t'keqe edhe sen tjeter ama qitash forja osht qi thjesht spo muna me bajt edhe spo muj pa e shajt !

tema osht shum e dopt , edhe kjo qika po thot qi shiptart krenohen me shkina..... masparti dihet qi shiptart jon renca edhe dojin mu tregu kishe na jebaqa nderkombtar ku me ni 'QAO' thot e kom qi po qe se ka qi se ren , nashta i ka mshu grusht me to , ose o derdh n'fantazia t'asej qike po me qi jo , e nese e ka qi naj maxhup'shkin ajo osht tjeter muhabet ose naj shkin shum t'dopt se shkinat qi dijin me majt veten jon shum t'menqme , qaq t'menqme sa smuni me mar me mend edhe ato per femnat tona t'dopta apo t'retardume jon TATA-MATA ndaq per p****ëk , ndaq per stajll , ndaq per men !

une perveti skom qejf me qi shkin po kom qejf mu martu me shkin :D
(mos ma teshni k****)

i juaji dhe i joni
Pincë Etaj' :D


dej dikun pajtohna , veq shum je qeshArAk :lol:
User avatar
AciDiuS
Moderator
Posts: 7206
Joined: Wed Mar 09, 2005 4:11 pm
Location: Free on Universe

Post by AciDiuS »

ahahahhahahahahahahhahahahahahahah po keshi a pesoni qe me zo po keshi hahahaa hahaah a

ojj Kosov mos thuj marova
User avatar
Pinceta
Posts: 610
Joined: Mon Jul 11, 2005 7:08 pm
Location: ŠTOJ

Post by Pinceta »

hahahahaha pinceta sje normal ahahahah shum more po bojshe fore ti ahhahah :lol:
Post Reply