Orgazma(derdhja)

Moderators: Beka Floyd, bg82, username

User avatar
ROSSONERO
Posts: 1902
Joined: Fri Jan 07, 2005 8:25 pm
Location: Prishtinë !!!
Contact:

Post by ROSSONERO »

Honey wrote:jasha bre djem budall :D :P


untitled, muj me te than qe garant ti edhe mu kan mashkulli i mramt ne ket boht nuk te kishim pranu per "me ta shti ngoj"


Honey :arrow: Mos fol Pis Zemër :shsmile:
User avatar
Pinceta
Posts: 610
Joined: Mon Jul 11, 2005 7:08 pm
Location: ŠTOJ

Post by Pinceta »

OrneLLa wrote:
ROSSONERO wrote:Nuk i lexova të gjitha postimet :arrow: Vetëm se desha të ua bëj me dije, se nëse keni telashe edhe nuk mundeni me u derdh :arrow: Shkruani në PM :shsmile: Qull juv boj. Për Femrat e kam fjalën :lol:


a din qka o luci i vogel... ti se pe paraqit ketu veten se kishe une sex-profi... jam e sigurt se nuk e ki pru hala ni femen 100% deri te derdhja... po te kom than niher te lutem mirru me diqka se e kupton...


e tash te thema...

kom lexu libra se kani kan shkru femnat... se qysh kan kalu me sex gjat marteses...

shumica pi tyne e kan shkru...se masi jon martu gati kurr skan pas ma derdhje...edhe se kan pas rregullisht mardhanje...por tipi nuk ka dit se qysh me knaq femnen...se spo hapna ma shum se skoka ketu pa cenzure... por edhe shum djema ja bajn vetit kullaj...se veq e shtin edhe e nxerrin e mendojn se qeshtu shkon sexi...(por mos mu idhnoni djalosha...se spo thom se jan krejt keshtu amo 90% po)

por tash kurse nuk je e relaksume... nuk e ndihn vehten mire...athere as nuk mundesh mu derdh...nashta ndihn ni knaqesi por deri te derdhja nuk arrit....

e ka shum femna se kur e vrejn se nuk mujn me ardh deri te derdhja...e genjejn tipin se kishe edhe atu po derdhen(e kom ni them ne pa cenzure aty mundeni me lexu ma shume klick)... e shumica pi djmeve nuk mujn me vrejt se femna veq po e lun orgazmus.... se nuk osht zor mja nis me gjymu..e me bertit e me kafshu jastakin...e me kafshu tipin...ka shum gjeste tjera

po jam e drejt se me ka ndodh ende me ndodh se nuk arriti deri te derdhja... por nuk osht problemi te tipi jem( u msu tash :wink: ).. por mundet edhe me ndodh nese ki stress etc...

por ajo femen se nuk e nje turpin e vet.. ajo nuk mundet mu derdh shum... sepse kurgja nuk gabon kur ja nis me mastrubim... veq sa te ndihmon se ku i ki pjest e trupit ku ndihn ma shume lezet... edhe me gjeste mundet femna kullaj mi kallxu mashkujt se ku duhet me prek se tranon krejt... :D :D :D

e qeshtu qikat e mija....

(ps. se harrova... tash nese nuk din tipi mire... mundeni mi kallxu tipit me dildo se qysh ish kon mire 8) )


ma kakfi knaqni kakfi bakraçi , aj kur vjen nshpi lyp me honger bre daj ... 8) Masi qi t'han buk lyp me pi çaj e qishtu me ren ... shfalerisatet najkah ... !

me bo mos mi ja qit me vakt ...... :cs::

P.S. e pash ni shkrim tni selakit qanej ma nelt kishe une jebaq nderkombtar ... eeee more gasterbajter more more ncncnc po ti je qaq bal sa qi as zezanciat nuk i kupton po qka me bo , ka ra qyky internet e je msu boll ... shko more puno aty neper baushtella , e pastroji nevojtoret qifsha familjen e ausllanderit npidh ... edhe kqyr qka pot thom veq guxo e replikoma shkrimin ... ta kom kallxu une ty punen e bulashit , familja e keqe :wink: Qyp tash :evil: (admina mos gaboni me prek qito , kur ja fshini atij ma fshini edhe mu .... na falni pak qi e prisha veq qishtu kur del tyrli katunari ktu e han mut)
User avatar
ROSSONERO
Posts: 1902
Joined: Fri Jan 07, 2005 8:25 pm
Location: Prishtinë !!!
Contact:

Post by ROSSONERO »

Pinceta wrote:
OrneLLa wrote:
ROSSONERO wrote:Nuk i lexova të gjitha postimet :arrow: Vetëm se desha të ua bëj me dije, se nëse keni telashe edhe nuk mundeni me u derdh :arrow: Shkruani në PM :shsmile: Qull juv boj. Për Femrat e kam fjalën :lol:


a din qka o luci i vogel... ti se pe paraqit ketu veten se kishe une sex-profi... jam e sigurt se nuk e ki pru hala ni femen 100% deri te derdhja... po te kom than niher te lutem mirru me diqka se e kupton...


e tash te thema...

kom lexu libra se kani kan shkru femnat... se qysh kan kalu me sex gjat marteses...

shumica pi tyne e kan shkru...se masi jon martu gati kurr skan pas ma derdhje...edhe se kan pas rregullisht mardhanje...por tipi nuk ka dit se qysh me knaq femnen...se spo hapna ma shum se skoka ketu pa cenzure... por edhe shum djema ja bajn vetit kullaj...se veq e shtin edhe e nxerrin e mendojn se qeshtu shkon sexi...(por mos mu idhnoni djalosha...se spo thom se jan krejt keshtu amo 90% po)

por tash kurse nuk je e relaksume... nuk e ndihn vehten mire...athere as nuk mundesh mu derdh...nashta ndihn ni knaqesi por deri te derdhja nuk arrit....

e ka shum femna se kur e vrejn se nuk mujn me ardh deri te derdhja...e genjejn tipin se kishe edhe atu po derdhen(e kom ni them ne pa cenzure aty mundeni me lexu ma shume klick)... e shumica pi djmeve nuk mujn me vrejt se femna veq po e lun orgazmus.... se nuk osht zor mja nis me gjymu..e me bertit e me kafshu jastakin...e me kafshu tipin...ka shum gjeste tjera

po jam e drejt se me ka ndodh ende me ndodh se nuk arriti deri te derdhja... por nuk osht problemi te tipi jem( u msu tash :wink: ).. por mundet edhe me ndodh nese ki stress etc...

por ajo femen se nuk e nje turpin e vet.. ajo nuk mundet mu derdh shum... sepse kurgja nuk gabon kur ja nis me mastrubim... veq sa te ndihmon se ku i ki pjest e trupit ku ndihn ma shume lezet... edhe me gjeste mundet femna kullaj mi kallxu mashkujt se ku duhet me prek se tranon krejt... :D :D :D

e qeshtu qikat e mija....

(ps. se harrova... tash nese nuk din tipi mire... mundeni mi kallxu tipit me dildo se qysh ish kon mire 8) )


ma kakfi knaqni kakfi bakraçi , aj kur vjen nshpi lyp me honger bre daj ... 8) Masi qi t'han buk lyp me pi çaj e qishtu me ren ... shfalerisatet najkah ... !

me bo mos mi ja qit me vakt ...... :cs::

P.S. e pash ni shkrim tni selakit qanej ma nelt kishe une jebaq nderkombtar ... eeee more gasterbajter more more ncncnc po ti je qaq bal sa qi as zezanciat nuk i kupton po qka me bo , ka ra qyky internet e je msu boll ... shko more puno aty neper baushtella , e pastroji nevojtoret qifsha familjen e ausllanderit p**** ... edhe kqyr qka pot thom veq guxo e replikoma shkrimin ... ta kom kallxu une ty punen e bulashit , familja e keqe :wink: Qyp tash :evil: (admina mos gaboni me prek qito , kur ja fshini atij ma fshini edhe mu .... na falni pak qi e prisha veq qishtu kur del tyrli katunari ktu e han mut)


Nëse e ke fjalën për mua :arrow: se po e shoh që e pasnit bërë quote shkrimin tim, ke kujdes se çfar flet edhe mos na trego se identifikoheni sikur shumica në këtë forum me 2 - 3 e më tepër Identifikime. Po e përsëris prap :arrow: Nëse e ke me mua, ke kujdes se çfar flet edhe çfar fyen, se pastaj nuk ta qet mirë :wink:
PEACE :!:
burim_o
Posts: 10
Joined: Wed Jul 20, 2005 8:32 pm

Re: Orgazma(derdhja)

Post by burim_o »

Gili wrote:Pytje per femra!

Nese partneri juaj nuk din me ju shti mu derdh, qfare beni?
A i tregoni?
A ndahni nga aj?
A e tradhtoni?
A vazhdon jeta si gjithe dmth a pranoni ter jeten me kalu pa u derdh..ma sex palidhje.?

pytje vetem per femra sepse mashkulli shihet kur derdhet..

ju flm.



nese mashkulli nuke din me e derdhe femren aje nuke mundet me ba sex te mire kure ne jeten e vet
Gili
Posts: 967
Joined: Thu May 12, 2005 9:17 pm

Post by Gili »

e dina..
tha sad part osht qe shumica nuk din me shti femren mu derdh..
shame on u boys:d
User avatar
BurnOut
Posts: 7755
Joined: Thu Nov 25, 2004 8:18 pm
Location: 038

Post by BurnOut »

jo ne kejt gili hahahah

hala osht kjo tem a
User avatar
logic
Posts: 2343
Joined: Tue Nov 09, 2004 9:00 am
Location: aty-ktu
Contact:

Post by logic »

Gili wrote:e dina..
tha sad part osht qe shumica nuk din me shti femren mu derdh..
shame on u boys:d



Don`t include everyone pls. :wink:
User avatar
Metall_Mania
Posts: 1375
Joined: Wed Jun 16, 2004 3:30 pm
Location: GiLaN
Contact:

Post by Metall_Mania »

edhe pse koka kjo tema per femna, nashta sma merrni per te keq nese kyqna pak?

une nuk menoj qe nese ni femen nuk derdhet , problemi osht te ajo...

une muj me thon qe per me e arrit kulmin e knaqsis ORGASMEN ni femen, ky sen varet

shum prej mashkullit, se nese ni mashkull e qi ni femen veq SHTIRJE NXERRJE SHTIRJE NXERRJE, osht shum normale nese femna nuk e mrrin orgasmen, amo edhe roli osht shum te mashkulli, se aj me veprimet e tij, shum shpejt mun me ja arrit qellimin qe femna me e arrit orgasmen...

kshtu qe muj me thon qe ky fenomen ka nderlidhje te forta ne mes veti :D:D:D:


flm per mirkuptim......


ajt me tmira

metalli
burim_o
Posts: 10
Joined: Wed Jul 20, 2005 8:32 pm

Post by burim_o »

Gili wrote:e dina..
tha sad part osht qe shumica nuk din me shti femren mu derdh..
shame on u boys:d


tung gili
burim_o
Posts: 10
Joined: Wed Jul 20, 2005 8:32 pm

Post by burim_o »

alo gili
User avatar
AngelOfDeath
Posts: 2873
Joined: Thu Mar 25, 2004 7:52 pm
Location: an der schönen blauen Donau

Post by AngelOfDeath »

hej o njerz nese ju ndodh ky sen, lajmroni mue ju jap ni tegell sperm, e pini komplet (normal qi ju bon hajer) eeeeeeeeeeeeeeeee keni me kill tu spermav tani
User avatar
ZeBoDa
Posts: 1695
Joined: Sun Mar 14, 2004 1:07 am
Location: Ferizaj
Contact:

Post by ZeBoDa »

hahahahah shum sen i trent bre Xer0'GuL
RockX
Posts: 592
Joined: Sat Dec 13, 2003 1:51 pm
Location: Ferizaj
Contact:

Post by RockX »

HuuuuuuuuuuuuuuuH ej femra ju dua pergjithsi :p
User avatar
skinhead
Posts: 5392
Joined: Sun Dec 26, 2004 5:37 pm
Location: Reich!
Contact:

Post by skinhead »

Xer0'GuL wrote:hej o njerz nese ju ndodh ky sen, lajmroni mue ju jap ni tegell sperm, e pini komplet (normal qi ju bon hajer) eeeeeeeeeeeeeeeee keni me kill tu spermav tani


ihgihgihgihgihghig voss une jom vullnetar i pari me jap sperm kualitattive ariane ihhihihiihhihi ashtu shum t paster me spermatozioide shum t shpejta , lajmroni kush ka nevoj huuhuhuh
User avatar
sinderella
Posts: 760
Joined: Thu Sep 02, 2004 1:34 pm
Location: g!LaN

Post by sinderella »

ggagggagagggagagaggag......
Post Reply