Artikuj te ndryshem nga shtypi ditor
Avatari i antarit
User

rock_boy18

Poste

6169

Likes: 3 posts
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Djelë Mars 04, 2007 12:24 pm

Vendodhja

n'Mitrovicë

Rrëfimi shokues:Vrava tre femra dhe i hëngra,ishin prostitut

nga rock_boy18 » E Shtunë Dhjetor 25, 2010 1:11 am

Imazh

Ai është provuar se ka vrarë dhe më pas ka ngrënë mishin e tre prostitutave, Suzanne Blamires, Shelley Armitage dhe Susan Rushworth të cilat “punonin” në West Yorkshire.

“I vrava dhe pastaj i hëngra që të treja, ishin prostituta. Nuk kam kohë të merrem me çështje humane”.

Me këto fjalë i është drejtuar autoriteteve të drejtësisë dhe policisë në Bradford, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, studenti 40-vjeçar Stephen Griffiths.

Student i degës së kriminalistikës Stephen Griffiths akuzohet për vdekjen e tre femrave, po prokuroria nuk pati shumë punë me të pasi ai pranoi se u përpoq të imitojë veprime kanibaliste, duke theksuar se i pëlqente të hante mish njeriu.

Gjykata në Bradford, vendosi sot të japë për Stephen Griffiths, dënimin me burg të përjetshëm.ja ka nis mu bo mod kanibalizmi ;p
Avatari i antarit
User

Therion

Poste

4796

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Hënë Shtator 10, 2007 3:00 am

Vendodhja

The Giggle Loop

Re: Rrëfimi shokues:Vrava tre femra dhe i hëngra,ishin prost

nga Therion » E Djelë Dhjetor 26, 2010 2:11 pm

Bash paska kthy ky tipi, buck koka bo.
Avatari i antarit
User

rock_boy18

Poste

6169

Likes: 3 posts
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Djelë Mars 04, 2007 12:24 pm

Vendodhja

n'Mitrovicë

Re: Rrëfimi shokues:Vrava tre femra dhe i hëngra,ishin prost

nga rock_boy18 » E Hënë Dhjetor 27, 2010 10:55 pm

muhauhauahauhahuahuahuahuahuahuaauhauhauhusaduyasgduyauaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatari i antarit
User

SOPRANO

Grada

Administrator

Poste

13904

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Enjte Qershor 17, 2004 3:04 am

Vendodhja

tu plepi

Re: Rrëfimi shokues:Vrava tre femra dhe i hëngra,ishin prost

nga SOPRANO » E Mërkurë Dhjetor 29, 2010 3:24 pm

Therion shkroi:Bash paska kthy ky tipi, buck koka bo.


:shsmile:
Avatari i antarit
User

ToxicGirl

Poste

1503

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Shtunë Prill 12, 2008 5:14 pm

Vendodhja

Belgique

Re: Rrëfimi shokues:Vrava tre femra dhe i hëngra,ishin prost

nga ToxicGirl » E Mërkurë Dhjetor 29, 2010 5:03 pm

e lexova nje artikull per ket njerin, nje sen me len perplekse se ky njeri gjithmon esht interesu per psikologji sidomos per kriminologji, kur ki die ne psykologji ki mundsi mi kuptu krimet nga vin, psikologjia esht terapi nuk te ben serial killer!
+ ne gjykate kur gjygji i tha prezantohu ky tha "I am the crossbow cannibal" sa e di un, serial killeri nuk i jep pseudonim vetit, populli ja jep pseudonim.
Ky gjithmon kish qen ne vetmi, kurr s'kish dal prej shpie, kurr s'kish punu, tan jeten e kish kalu me studime dhe mshilet ne banesen e tij ne internet tuj vizitu sita qe flasin veq per serial killer, mendoj qe ky e ka nje obcesion: kerkon ta vlersojn njerzit, te flasin per te, ja ka dhon nje pseudonim vetit per me permend njerzit, kerkon te interesohen njerzit per ta! ky esht ne total admirin ndaj serial killerave, kerkon nisoj "admirim" mendoj qe veq per ket i ka bo kta krime sepse duhet motivime te verteta per me mbyt prostituta sikur Jack the Ripper ose Peter Sutkliffe, edhe policia nuk kish gjojt prova kanibalizmi!
Avatari i antarit
User

David Gilmour

Poste

5928

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Djelë Shtator 09, 2007 9:05 am

Vendodhja

Prizren

Re: Rrëfimi shokues:Vrava tre femra dhe i hëngra,ishin prost

nga David Gilmour » E Mërkurë Dhjetor 29, 2010 5:09 pm

ToxicGirl shkroi:e lexova nje artikull per ket njerin, nje sen me len perplekse se ky njeri gjithmon esht interesu per psikologji sidomos per kriminologji, kur ki die ne psykologji ki mundsi mi kuptu krimet nga vin, psikologjia esht terapi nuk te ben serial killer!
+ ne gjykate kur gjygji i tha prezantohu ky tha "I am the crossbow cannibal" sa e di un, serial killeri nuk i jep pseudonim vetit, populli ja jep pseudonim.
Ky gjithmon kish qen ne vetmi, kurr s'kish dal prej shpie, kurr s'kish punu, tan jeten e kish kalu me studime dhe mshilet ne banesen e tij ne internet tuj vizitu sita qe flasin veq per serial killer, mendoj qe ky e ka nje obcesion: kerkon ta vlersojn njerzit, te flasin per te, ja ka dhon nje pseudonim vetit per me permend njerzit, kerkon te interesohen njerzit per ta! ky esht ne total admirin ndaj serial killerave, kerkon nisoj "admirim" mendoj qe veq per ket i ka bo kta krime sepse duhet motivime te verteta per me mbyt prostituta sikur Jack the Ripper ose Peter Sutkliffe, edhe policia nuk kish gjojt prova kanibalizmi!u vertetua :P
Avatari i antarit
User

ToxicGirl

Poste

1503

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Shtunë Prill 12, 2008 5:14 pm

Vendodhja

Belgique

Re: Rrëfimi shokues:Vrava tre femra dhe i hëngra,ishin prost

nga ToxicGirl » E Mërkurë Dhjetor 29, 2010 5:13 pm

ku? :D
Avatari i antarit
User

David Gilmour

Poste

5928

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Djelë Shtator 09, 2007 9:05 am

Vendodhja

Prizren

Re: Rrëfimi shokues:Vrava tre femra dhe i hëngra,ishin prost

nga David Gilmour » E Enjte Dhjetor 30, 2010 5:21 pm

ToxicGirl shkroi:ku? :D


pse fole per to :P
Avatari i antarit
User

ToxicGirl

Poste

1503

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Shtunë Prill 12, 2008 5:14 pm

Vendodhja

Belgique

Re: Rrëfimi shokues:Vrava tre femra dhe i hëngra,ishin prost

nga ToxicGirl » E Enjte Dhjetor 30, 2010 5:37 pm

sepse u hap tema per kta!
spo te kuptoj hiq vallah :|
nejse!

(edit: kur te pyta "ku" deshta me thon a e ke pa vertetimin dikun ne nje sit!)
Avatari i antarit
User

David Gilmour

Poste

5928

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Djelë Shtator 09, 2007 9:05 am

Vendodhja

Prizren

Re: Rrëfimi shokues:Vrava tre femra dhe i hëngra,ishin prost

nga David Gilmour » E Enjte Dhjetor 30, 2010 11:40 pm

hahhahaha nejse nejse futja :P
Avatari i antarit
User

rock_boy18

Poste

6169

Likes: 3 posts
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Djelë Mars 04, 2007 12:24 pm

Vendodhja

n'Mitrovicë

Re: Rrëfimi shokues:Vrava tre femra dhe i hëngra,ishin prost

nga rock_boy18 » E Premte Dhjetor 31, 2010 7:33 pm

mpelqej mendimi yt toxic per kit kanibalin :p
e qka mendon ti tash nese fillon dikush me honger mishin e njerit pra KANIBAL a e lyp apet organizmi i tij per mu ushqy me mish t'njerit a qka osht puna ??
Avatari i antarit
User

ToxicGirl

Poste

1503

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Shtunë Prill 12, 2008 5:14 pm

Vendodhja

Belgique

Re: Rrëfimi shokues:Vrava tre femra dhe i hëngra,ishin prost

nga ToxicGirl » E Premte Dhjetor 31, 2010 8:15 pm

flm
po flas per sa di un!
organizmi nuk lyp mish njeri, por krejt kunder, ai qe ha mish njeri shum ju vjen era shum e keqe, e kan pas vrejt specialistat te nje kanibal (ja harrova emrin) era vjen sepse organizmi i njerit nuk mundet me trete mir mishin human. Kta kanibalat hajn mish ose prej nje fantazmi seksual ose prej urretjes te madhe, por nga serial killerat ma se shumti esht prej fantazmit seksual! Perpara nje popull kur bojke luft me nje tjeter popull e hajshin mishin e armikut! Krejt e kemi instinktin pak primat ne por e kemi shum te mshefur e nuk e kemi zbulu si kta kanibalizmat hihi ^^

s'un pi gjoj fjalt te sakta me spjegu ma mir :|
Avatari i antarit
User

6POUNDER

Poste

6924

Likes: 0 post
Liked in: 1 post
Antarësuar

E Enjte Korrik 27, 2006 12:24 am

Vendodhja

Prizren, the Greater Albania

Re: Rrëfimi shokues:Vrava tre femra dhe i hëngra,ishin prost

nga 6POUNDER » E Shtunë Janar 01, 2011 2:55 pm

tul e vijam ju bofshin
Avatari i antarit
User

rock_boy18

Poste

6169

Likes: 3 posts
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Djelë Mars 04, 2007 12:24 pm

Vendodhja

n'Mitrovicë

Re: Rrëfimi shokues:Vrava tre femra dhe i hëngra,ishin prost

nga rock_boy18 » E Mërkurë Janar 05, 2011 1:08 am

ToxicGirl shkroi:flm
po flas per sa di un!
organizmi nuk lyp mish njeri, por krejt kunder, ai qe ha mish njeri shum ju vjen era shum e keqe, e kan pas vrejt specialistat te nje kanibal (ja harrova emrin) era vjen sepse organizmi i njerit nuk mundet me trete mir mishin human. Kta kanibalat hajn mish ose prej nje fantazmi seksual ose prej urretjes te madhe, por nga serial killerat ma se shumti esht prej fantazmit seksual! Perpara nje popull kur bojke luft me nje tjeter popull e hajshin mishin e armikut! Krejt e kemi instinktin pak primat ne por e kemi shum te mshefur e nuk e kemi zbulu si kta kanibalizmat hihi ^^

s'un pi gjoj fjalt te sakta me spjegu ma mir :|flm shum :)
op op e kuptova :D

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë

Powered by phpBB ® | phpBB3 Style by KomiDesign
cron