Avatari i antarit
User

ZeBoDa

Poste

2413

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Djelë Mars 14, 2004 1:07 am

Vendodhja

Ferizaj

Pozitat e sexit

nga ZeBoDa » E Hënë Prill 12, 2004 4:32 pm

Qfar pozita bani ma shum gjat sexit?
Avatari i antarit
User

AngelOfDeath

Poste

3017

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Enjte Mars 25, 2004 7:52 pm

Vendodhja

an der schönen blauen Donau

nga AngelOfDeath » E Hënë Prill 12, 2004 6:10 pm

hajt tregona ti i pari ... :lol:
Avatari i antarit
User

BaSkImI

Poste

248

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Enjte Prill 08, 2004 11:54 pm

Vendodhja

Prizren

nga BaSkImI » E Hënë Prill 12, 2004 10:26 pm

ka shum po ma e preferuara eshte pozita V edhe prej permasit :wink:
Modifikimi i fundit nga BaSkImI më E Shtunë Qershor 12, 2004 12:35 am, modifikuar 1 herë ne total.
Avatari i antarit
User

dream_th

Grada

Administrator

Poste

6454

Likes: 15 posts
Liked in: 3 posts
Antarësuar

E Shtunë Dhjetor 13, 2003 2:55 am

nga dream_th » E Hënë Prill 12, 2004 11:40 pm

Doggy style, dhe pozita me u shtri :oops:
Avatari i antarit
User

pipi

Poste

100

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Martë Prill 13, 2004 12:46 am

Vendodhja

Ferizaj

qe pozita

nga pipi » E Martë Prill 13, 2004 2:40 am

pozita ime e preferume e qila e bej me se shumti kamt ne tavan p... ne sahan, kamt ne sjalic p..... ja baj si puqfarnic :twisted:
Avatari i antarit
User

Edin

Grada

Administrator

Poste

1043

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Djelë Dhjetor 14, 2003 1:30 am

Vendodhja

Ferizaj

nga Edin » E Martë Prill 13, 2004 3:02 am

valla une zdi sen qysh don femra net tom sill une slivirti ;)
Avatari i antarit
User

xhekimen

Poste

234

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Martë Prill 13, 2004 1:57 am

Vendodhja

Ferizajj

uff

nga xhekimen » E Martë Prill 13, 2004 3:45 am

Pozit mue qe me knaq shqiptrski vlla ne tepi mu shtri :wink:
Avatari i antarit
User

0x86

Poste

150

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Shtunë Janar 17, 2004 10:19 am

Vendodhja

00-40-F4-60-AC-2D

nga 0x86 » E Martë Prill 13, 2004 2:29 pm

Doggy style, dhe pozita me u shtri

hahaa dream meto per qita,veq une e kam qef pergazepi se ma shume te knaq
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatari i antarit
User

duchi_

Poste

2422

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Shtunë Dhjetor 27, 2003 11:47 pm

Vendodhja

Ferizaj

nga duchi_ » E Martë Prill 13, 2004 3:20 pm

pozita te kqija nuk ka per sex po per mu ma te mirat jan:pozita ne tavolin ne karrik prej permasit dhe ne kad tu u la
Avatari i antarit
User

jetoni

Poste

671

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Enjte Dhjetor 25, 2003 8:21 pm

Vendodhja

prizreni

nga jetoni » E Mërkurë Prill 14, 2004 10:23 pm

me se miri osht qe me te qellu naj femer me prevoj se me bo me te qellu naj zhertf qe ska lidhje kaja nonen kurfar pozite smundesh me bo me to op nejse pozita me e mir per mu osht 69-shja edhe prej permasit.
Avatari i antarit
User

ZeBoDa

Poste

2413

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Djelë Mars 14, 2004 1:07 am

Vendodhja

Ferizaj

heheh

nga ZeBoDa » E Enjte Prill 15, 2004 12:14 am

po mire e kini krejte jane te mira po me emira prej te mirave eshte me ba sex ne ndinje bazend .... edhe kure mashkuli eshte shtrire .femra duke u shkarravit permi heheheh me se shumti me pelqen mu.
Xer0'GuL :oops: :oops:
Avatari i antarit
User

Une

Poste

79

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Shtunë Mars 06, 2004 11:52 pm

Vendodhja

Tirane

nga Une » E Djelë Prill 18, 2004 8:19 pm

Per mu eshte pozitaq ma e mire 68 e di qe nuk e njihni se eshtee re ajo ma merr ne goje e un ja kam nji te lipime borgj :roll:
Avatari i antarit
User

AngelOfDeath

Poste

3017

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Enjte Mars 25, 2004 7:52 pm

Vendodhja

an der schönen blauen Donau

nga AngelOfDeath » E Djelë Prill 18, 2004 9:30 pm

avavavav Une hahahahahha nuk pe njofmi hahahahhaahahahaha mu qa tu kesh njeri me sene palidhje
Avatari i antarit
User

ZeBoDa

Poste

2413

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Djelë Mars 14, 2004 1:07 am

Vendodhja

Ferizaj

Xer0'GuL PYTJE Për ty bukuroshe

nga ZeBoDa » E Djelë Prill 18, 2004 11:45 pm

Xer0'GuL po ti fare deshire e adhuron me se shumti :oops: :oops:
më fal nese te lendova :oops:
Avatari i antarit
User

duchi_

Poste

2422

Likes: 0 post
Liked in: 0 post
Antarësuar

E Shtunë Dhjetor 27, 2003 11:47 pm

Vendodhja

Ferizaj

nga duchi_ » E Enjte Maj 06, 2004 10:00 pm

kuuuuuuuuu pytje e sert be ahhahah

Përpara

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 0 vizitorë

Powered by phpBB ® | phpBB3 Style by KomiDesign
cron