• Per RockSonte
  Ketu mundeni me fol per faqen RockSonte pyetje rreth RS, sygjerime, kritika, etj etj...
  85 Tema
  4540 Poste
  Postimi fundit nga MyleneEr
  E Premte Tetor 21, 2016 7:18 pm
 • Arkiva
  Arkiva e temave te forumit
  6990 Tema
  170413 Poste
  Postimi fundit nga darian
  E Premte Shkurt 12, 2010 11:22 pm
 • Rock
  Tema
  Poste
  Postimi fundit
 • Prezentone veten ne Forum
  Masi t'regjistroni muni me postu dishka rreth vetes ne forum. (emrin, vendin, profesionin, shkollen qe shkoni...) Krijoni naj teme t're, me emrin tan ose pseudonimin si titull.
  1527 Tema
  31168 Poste
  Postimi fundit nga MyleneEr
  E Premte Tetor 21, 2016 11:17 am
 • Probleme, Diskutime
  Probleme, diskutime rreth shoqerise shqiptare. (dhe te huaj)

  Nen-Forum: Politike, Teologji.
  Nënforume: Shtypi Ditor, Politike, Ekonomia, Filozofi / Psikologji
  1527 Tema
  40715 Poste
  Postimi fundit nga MyleneEr
  E Premte Tetor 21, 2016 5:39 pm
 • Kulture
  Tema
  Poste
  Postimi fundit
 • Letersia
  Diskutoni per letersi, tregoni poezi, diskutoni ato...
  938 Tema
  10442 Poste
  Postimi fundit nga MyleneEr
  E Premte Tetor 21, 2016 4:18 am
 • Art
  Diskutime mbi artin ne pergjithsi. Piktura, Skulptura, Fotografia, Teatri, Opera, Baleti etj.
  194 Tema
  7332 Poste
  Postimi fundit nga MyleneEr
  E Premte Tetor 21, 2016 6:55 am
 • Film / TV
  Diskutime rreth Filmave dhe TV serialeve
  1119 Tema
  13165 Poste
  Postimi fundit nga MyleneEr
  E Premte Tetor 21, 2016 12:40 pm
 • Histori
  Shkruni qka dini per histori, vetni, msoni... ma mire se n'shkoll ko me u kan.
  344 Tema
  9071 Poste
  Postimi fundit nga MyleneEr
  E Premte Tetor 21, 2016 11:21 am

Kush është në linjë

Në total janë 19 përdorues në linjë :: 3 të regjistruar, 0 të fshehur dhe 16 vizitorë (Këto të dhëna bazohen në regjistrimet para 15 minutash)
Numri Rekord i përdoruesve në linjë ishte 718 më E Djelë Shkurt 07, 2010 3:43 pm

Antarë të regjistruar: BrizanBoink, MyleneEr

30 Antare aktiv gjat 24 oreve te fundit: ATooxadvatt, Alexa [Bot], BerthaMaymn, Bing [Bot], BrizanBoink, Google Adsense [Bot], Google [Bot], IgorekSa, Jerryelush, LukeHunda, MSNbot Media, MartinZG, MyleneEr, Sey76oi, StevenPiose, Willieamaks, Yahoo [Bot], agrohimkun, agrohimohk, nohnigeotho75, nohnigeotlb75, nohnigeotlv71, nohnigeotnw74, nohnigeotrz85, nohnigeotss81, nohnigeotuk70, nohnigeotum71, nohnigeotvz83, nohnigeotyo82, rosannenz11
Legjenda: Administratorë, Moderatorë Global

Statistikat

Totali postimeve 704844 • Tema 60755 • Antarë 12989 • Antari më i ri mshiuspr75

Aktivitetet gjat 24 oreve te fundit

Postime te reja 1804 • Tema te reja 78 • Antare te ri 37

Powered by phpBB ® | phpBB3 Style by KomiDesign
cron